Afrika Afrika  
Dnešní datum: 07. 12. 2019  
O nás

* „Podílejte se s námi na růstu stránek…“

Vydáno dne 11. 01. 2012 (28265 přečtení)

Afrikaonline.cz vstupuje do druhé dekády své existence. Od počátku jsme z této stránky chtěli udělat hlavní africký portál, který by informoval o dění v Africe a tematicky příbuzných článcích, podporoval kulturu Afriky tady u nás, organizoval výstavy z cest, přednášky a zejména přinášel jedinečné články, které nenajdete jinde. Myslím, že se to povedlo i přes silnou konkurenci wikipedie. Každý měsíc se zde objeví čtyři nové články! Afrikaonline.cz se stala jedinečným zdrojem informací nejen v evropském měřítku.Proč vám to píšeme? Protože stojíme na křižovatce! Máme nyní stabilní tým několika nadšených lidí, kteří by rádi posunuli stránky dál. To znamená - více článku a pokrytí více témat. Napsat článek však stojí čas a čas jsou peníze!

Afrikaonline.cz si prostřednictví reklam vydělá pouze na chod sebe sama a uspořádání výstavy či přenášky. Nedokáže však zaplatit své autory. Má slušnou návštěvnost, ale zdaleka ne takovou, aby si zde umístěnými reklamami vydělala na psaní článků.

Nemluvě o moderním redakčním systému a uživatelsky přívětivé grafice, která by odpovídala trendům doby. I upgrade stránek něco stojí.

Tudíž stále musíme svůj koníček dotovat a hledat si pro něj čas. Ve zkratce, abychom uživili sebe a své rodiny, musíme pracovat jinde a ten čas nám chybí pro rozvoj Afrikaonline.cz. K napsání kvalitního článku jsou potřeba minimálně tři hodiny, které nám nikdo nezaplatí.

Co z toho plyne. NIC. Ve psaní kvalitních článků budeme pokračovat, naší vášni pro Afriku se budeme věnovat stejně intenzivně a odpovědně jako dosud. Děkujeme a jsme rádi, že čtete Afrikaonline.cz.

Pokud si myslíte, že byste chtěli číst o Africe ve větší KVANTITĚ při naší KVALITĚ, můžete pro to něco udělat?

ANO, pokud byste byli ochotni za naše články platit. Nikoliv povinně, protože to je v rozporu s naším přesvědčením o volném šíření informací. A zejména se to týká dětí, které by měly mít ke kvalitě přístup vždy. Myslíme DOBROVOLNÉ platby. Několik oslovených lidí, které Afrika baví, tvrdilo, že by bylo ochotno za Afrikaonline.cz platit. Klidně i 200 Kč za měsíc! Pokud by se takových lidí našlo několik desítek, tak jsem víceméně "za vodou". Menších přispěvovatelů by se našlo určitě více. Mohli bychom se tak věnovat náročným věcem a rozvoji. Hlavně však psát články, aniž by to bylo na úkor nějaké jiné obživy.

Nyní je to zcela na Vás. Nemusíte posílat nic a stránky s "dcerou" na Facebooku vám zůstanou ve stejné kvalitě i nadále. Nebo nám můžete poslat nějaké peníze jednorázově (když se vám článek líbí nebo byl pro vás užitečný) nebo PRAVIDELNĚ, pokud si myslíte, že svou práci odvádíme dobře. Druhá možnost získávání předplatitelů pro nás bude nejdůležitější – pravidelní čtenáři = pravidelný příjem. Ideální forma by bylo měsíční „předplatné“ ve výši 40 – 60 Kč měsíčně od každého pravidelného čtenáře. Samozřejmě nám velké částky nevadí.

Pokud by se ukázalo, že se z Afrikaonline.cz stal hlavní zdroj naší obživy (tzn. přicházely by na jeho účet řádově desetitisíce Kč každý měsíc), pak jsou možnosti netušené a o nápady a inovace není nouze. Garance jednoho článku denně by pak byla nasnadě. Pokud bychom dokázali nabídnout finanční odměnu svým autorům, zvětšil by se zájem pro Afrikaonline.cz psát i mimo autorský tým a rostlo by též nabízené spektrum informací.

Je to zcela na Vás.

Aktuálně jsou k dispozici tyto platební metody:

1. Přímý převod na účet / trvalé platební příkazy:
Číslo účtu je 670100 - 2200666682 / 6210
Číslo účtu ve formátu IBAN CZ64 6210 6701 0022 0066 6682
Číslo BIC BREXCZPP
Jako variabilní symbol uveďte "11" (což je 11 let naší existence).
Pokud hodláte posílat peníze ze zahraničí, dobře si ověřte bankovní poplatky, které bývají značné.

2. PayPal:

Pomocí tlačítka "Donate" můžete platit jednorázově. Ideální pro malé částky.
Podrobnosti o fungování si přečtěte na paypal.com

3. Flattr:
Flattr je nová a zajímavá služba, která vám umožňuje "označovat" a finančně oceňovat různé „věci“ na internetu. Velmi jednoduše můžete svými penězi dát najevo jaký článek se vám na Afrikaonline.cz líbil. Flattr tlačítko vypadá a funguje přibližně jako "líbí se mi" tlačítko Facebooku a najdete ho pod každým článkem.
Podrobnosti o fungování si přečtěte na Flattr.com nebo česky ZDE nebo ZDE. Služba je lokalizována do českého jazyka.Přejete-li si vystavit potvrzení o platbě, napište nám to do zprávy pro příjemce a uveďte váš e-mail, abych vás mohl kontaktovat.
Naším zájmem je, aby vše fungovalo zcela korektně, včetně správného daňového přiznávání, dostatečných dokladů o platbě atd. Výši vybraných příspěvků budeme pravidelně uveřejňovat.
Děkujeme mnohokrát.
Aktuální výši vybraného předplatného lze sledovat ZDE ...


Podpořit nás můžete i jinak![Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

Známkování jako ve škole

Sdílet na Facebooku | |

Celý článek | Autor: Jaromír Němec | Počet komentářů: 36 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Sifaka malý Verreauxův
Sifaka malý Verreauxův - <i>Propithecus verreauxi verreauxi </i> - když jsme se blížili k skupince těchto primátů, nabýval jsem podle chrochtání zdání, že je v křoví schováno prase. Až po té co mi chrochtající zvíře přelétlo nad hlavou, všiml jsem si, že se jedná o překrásné sifaky.
zobrazení: 3920
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Partnerské servery
Africké listy
ZANZIBAR | Ligurie
active24
Autoatlas | Fotografie | Dárky

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
© Afrika online.cz 2001 - 2019.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC