AfrikaAfrika
FórumJak pracovat s fórem

Přehled kategorií
 - Chci jet do Afriky
  - Cesta na historické motorce

 

AutorPříspěvky
 Strike
 1 příspěvek 
Vloženo 25.02.2013 23:46:16  

Ahoj, dobrý den!
Jmenuji se Lukáš a v létě se chystám jet na motorce po zápaním pobřeží do Gabonu ochutnat pocit bytí na jižní polokouli!
Jenže jsem Afrikou doposud nepolíben! Hledám proto rady a informace všeho druhu, aktuálně jak je to s vízovými povoleními. Pojedu v létě, na šedesátileté motorce a nechi tu číst nějaké rozmlouvání či dokonce odrazování, protože miluji výzvy, chci se do toho zakousnout a chci, aby mě Afrika vyučila!
Jenomže Afrika není jen příroda nebo jiná kultura, je to i nepříjemná byrokracie a množství nevyzpytatelných nástrah. Tak to alespoň vidí můj realistický pohled. Můj pohled snílka vidí nádhernou cestu s minimem nákladů, zato s maximem zážitků a zkušeností.
Prosím tedy, kdo tomu rozumí, nechť mě obeznámí s papírováním... Děkuji! :)
 Jarek
 78 příspěvků 
Vloženo 27.02.2013 21:47:51  

Ahoj Lukáši, sice nejsem ten pravý, kdo ti poradí, jak na tuhle cestu. Moje zkušenosti jsou spíše z regionu jižní Afriky.
Doporučuji však podrobně nastudovat stránky MZV, kde se v sekci cestování/dokumenty dozvíš podrobné informace. Zejména Maroko dost byrokraticky zpřísnilo cestování vlastním vozem. Případně se obrať s dotazem i na naše zastupitelské úřady v příslušných zemích.


Opraveno 27.02.2013 21:52:49
AutorPříspěvky

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Husa egyptská
Husa egyptská (Alopochen aegyptiacus)
zobrazení: 2259
známka: 1.00

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.

© Afrika online.cz 2001 - 2019.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC