AfrikaAfrika
FórumJak pracovat s fórem

Přehled kategorií
 - Cestování po Africe
  - Lagos

 

AutorPříspěvky
 klarasim
 1 příspěvek 
Vloženo 15.01.2013 16:52:44  

Dobrý den.Již od dětstvítoužím jet do Afriky.Nikdy jsem nevěděla proč mě Afrika už jako malou holčičku přitahovala.Od svých 13 let jsem si však začala číst knihy,zkušenosti cestovatelů,dokumenty a zjiš´tovala si problémy,které sužují afriku a snažila se alespoň trošku pochopit jinou mentalitu.Nyní je mi 17 let,brzy dosáhnu 18 let a mám v plánu si zařídit vízo a vše potřebné.Mám v plánu jet do Lagos(procestování Afriky si nechám na později),kde mám spoustu přátel.Do té doby si však potřebuji najít parťáka...V Lagos,Ibadanu a okolí je hodně smíšených párů,jak jsem slyšela.Ale chci se zeptat,jak berou celkově v Lagos bílé ženy?Myslím,mimo typické předsudky o Oyibo,bilých..Myslím,že každý si nechce začínat s bílou ženou :DNebo mají nějaké speciální vyhlídky?.Děkuji předem :-) .
 Ynhoj
 7 příspěvků 
Vloženo 16.01.2013 09:24:24  

Dobrý den/ahoj,

z mého pohledu jet poprvé sama (?) bez úplně základních zkušeností do Afriky a hned Nigérie a ještě být k tomu mladá dívka tak vidím potenciální průšvih. Korespondenční přátelství je prima, ale může se ve chvíli změnit ve stupňující se nátlak, který nemusí skončit dobře a nemusím psát co tím myslím. V Lagosu mám kamaráda a pokud tam opravdu i přesto chceš letět tak se zeptám co a jak, aby si alespoň bez úhony se dostala z letiště na správnou adresu. Určitě bych,ale se dobrovolně nahlásil na ambasádě i s případnými adresami, kde budeš. Tím jsem Tě nechtěl od cesty odradit či strašit, ale tady platí více než obyvklé 3 x měř a jednou řež....
AutorPříspěvky

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Páv konžský
Páv konžský - Afropavo congensis - je endemickým druhem deštných pralesů Demokratické Republiky Kongo.
zobrazení: 7128
známka: 1.80

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.

© Afrika online.cz 2001 - 2019.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC