AfrikaAfrika
FórumJak pracovat s fórem

Přehled kategorií
 - afrikaonline.cz
  - Jak vložit článek

 

AutorPříspěvky
 Jarek
 78 příspěvků 
Vloženo 13.08.2009 09:11:33  

Pokusím se vysvětlit vložení článku, protože jsem dost nevhodně do informací pro registraci nazval odkaz pro vložení článku jako "Budu autorem".

Nejsnazší způsob je nakopírovat následující řádku
<LI><a href="addarticle.php">Článek</a></LI>
do okna "Vytvořte si své vlastní menu:", kterou najdete v bloku "Personalizace/Nastavení" po přihlášení. Odkaz článek již budete mít ve svém bloku.

Případně lze použít přímý odkaz - http://www.afrikaonline.cz/addarticle.php i bez nutnosti se přihlásit. K textu však uveďte své jméno a email, abychom Vás dokázali identifikovat a především mohli článek publikovat!!!

Fotografie k článku je nutné zaslat přímo na email nemec@afrikaonline.cz, jejich vložení do článku obstará někdo z redaktorů. V textu stačí vyznačit místo, kam která fotografie patří, pokud to považujete za vhodné.

Tento způsob opravdu doporučujeme, v jiném případě je nutná znalost přesné adresy fotografie. Například si založíte vlastní fotogalerii na afrikaonline. Po nahrání obrázku, kliknete pravím tlačítkem myši na fotografii v galerii, z nabídky vyberete Vlastnosti a potvrdíte pravím tlačítkem myši. Objeví se okno Vlastnosti prvku a zkopírujete adresu: např: http://www.afrikaonline.cz/gallery/1139243974_gorila_samec.jpg. Do textu pak vložíte obrázek následujícím způsobem <img src="http://www.afrikaonline.cz/gallery/1139243974_gorila_samec.jpg">

Pro úplnost k autorským právům uvádím, že afrikaonline.cz má licenci Creative Commons License: Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko

Na závěr textu, prosím, dejte vědět, zda chcete, aby se váš text uveřejnil pod přezdívkou či plným jménem.

Děkuji
S pozdravem Jaromír Němec


 Kačka
 1 příspěvek 
Vloženo 20.10.2009 19:47:53  

Dobrý večer, prosím kohokoliv o jakékoliv informace o africké hudbě. Jde mi o historii až po současnost. Potřebuji to k zápočtu. Děkuji za každou zprávu. Kačka
AutorPříspěvky

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Súdánský oběd
Sudanian lunch
zobrazení: 2962
známka: 4.00

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.

© Afrika online.cz 2001 - 2019.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC