AfrikaAfrika
FórumJak pracovat s fórem

Přehled kategorií
 - Cestování po Africe
  - Prosím o pomoc

 

AutorPříspěvky
 Piitulka
 2 příspěvky 
Vloženo 02.12.2008 14:48:21  

Dobrý den,

ráda bych jela s přítelem na měsíc do afriky. Avšak chtěli bychom jet, jak se říká, na vlastní pěst. Spíše po odhlehlých místech, než přeplněných turisty. Vůbec ale nevím, jak cestu naplánovat, kde se dá přespat, co navštívit. Byla bych moc ráda za pomoc-jakkoukoli. Jsem ochotná i zaplatit za větší pomoc při naplánování cesty. Afrika jepro mě zcela neznámá. Děkuji vám všem za pomoc. petravolfova@email.cz- Zde nechávám svůj email. Děkuji vám.
 Piitulka
 2 příspěvky 
Vloženo 02.12.2008 14:50:30  

Chtěla bych ještě dodat, že se jedná o jižní Afriku. Děkuji.
 Jarek
 78 příspěvků 
Vloženo 04.12.2008 08:35:24  

Ahoj, rád ti s tím pomůžu, pokud jsi z Prahy, lze si domluvit schůzku, případně si dát chat - můžeme se domluvit na konkrétním čase a poklábosit.
Jinak si pročti vlákno - Kam pro začátek???

Otázkou je - kolik máš času a jaký rozpočet. Pokud pojedeš autem (doporučuji - Europcar.co.za) uvidíš toho více a můžeš operativně upravit program. Cestování vlakem, autobusem či stopem je na delší čas - zvlášť pokud se chceš dostat do odlehlých míst!
 David
 4 příspěvky 
Vloženo 30.07.2009 12:54:06  

Zdravím Vás všechny... Před několika lety jsem začal cestovat po jihu Afriky... Zatím mám projetou Namibii, kterou hodnotím jako nejkrásnější a nejpohodovější zemi v této oblasti. Pokud budete chtít někdo pomoci naplánovat cestu, nebo doporučit místa, která opravdu stojí za to, tak budu velmi rád nápomocen...
Musím co nejdříve na zpět, ta Afrika chytne za srdíčko a nepustí a nepustí... :-)
muj email je reditel@damacod.cz
 Andy.ka
 2 příspěvky 
Vloženo 23.08.2009 14:49:02  

Zdravíme opět z domova...
Právě jsme se vrátili z cesty po východním pobřeží z Tuniska do JAR. Afrika je krásná a rozmanitá. Jak zde bylo psáno, Namibie je jednou z nejkrásnějších zemí jihu tohoto kontinentu, JAR nabízí spousty zajímavostí, Zimbabwe je pohodová země s nádhernými lidmi a pěknými divokými parky, Keňa je na náš vkus předražená a převálcovaná turisty, Zambie je poklidná země s příjemnými lidmi a s pár pěknými parky, Etiopie nás okouzlila na svém jihu okolo Omo - Omo Valley, Súdán nás překvapil svou pohostinností, přátelskostí a krásou jižních kmenů. Egypt a Lybie klasika - krásné pouště a oázy. Pokud se Ti? Petro či komukoliv jinému nějaká potřebná informace bude hodit, koukni na náš web www.ourwildjourney.com nebo písněte sem či na mail.
Mějte se krásně a krásné cestování

Andrea a René
 MilanB3
 1 příspěvek 
Vloženo 31.10.2011 21:13:50  

Mohl bych poprosit o vyplnění dotazníku k diplomové práci na téma destinace východní Afriky a cestovní ruch. na odkazu http://login.oursurvey.biz/2361 díky
AutorPříspěvky

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Egypt - Nubijský dům
jeden z nubijských domů na ostrově Elephantina
zobrazení: 3582
známka: 0

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.

© Afrika online.cz 2001 - 2019.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC