AfrikaAfrika
FórumJak pracovat s fórem

Přehled kategorií
 - Dobrovolníkem v Africe
  - Organizace - Pomoc v Africe

 

AutorPříspěvky
Stránka: z 2 
 Jarek
 78 příspěvků 
Vloženo 31.07.2009 09:17:23  

Tohle je též povinná četba pro dobrovolníky!!! Možná zaujaté, ale především odžité !!!
Opraveno 31.07.2009 09:19:34
 Daniel
 1 příspěvek 
Vloženo 12.08.2009 01:39:05  

Manager zavedeneho kooperativu maliru stylu Tingatinga z Tanzanie hleda asistenta na minimalne 2 mesice od rijna/listopadu 2009 do Dar es Salaamu. Pripravy zacnou jiz v srpnu/zari v Cechach. Naplni prace bude digitalni dokumentace a prezentace nove namalovanych obrazu, komunikace se zakazniky v anglictine, kontrola a rozesilani zasilek. Ubytovani a veskere zazemi je zajisteno. Prace bude placena podle objemu zakazek. Podle zkusenosti by mel plat pokryt vylohy minimalne na letenku, avsak s obchodnim duchem a dobrymi komunikacnimi schopnostmi je mozno dosahnout nadprumerneho ceskeho platu. Prace je vhodna pro lidi, kteri uz v Africe pracovali nebo cestovali, popripade se podileli na akcich s tematem Afrika. K praci je treba vlastni pocitac. V ramci pobytu bude mozno take poznavat narodni parky, navstivit Zanzibar atd. Prosim, piste na mail daniel.augusta@yahoo.com
 Malinkha
 1 příspěvek 
Vloženo 04.10.2009 12:08:49  

Ahoj. Chci se zeptat - v budoucnu bych se ráda věnovala pomoci lidem, charitě apod... Určitě bych chtěla jet jako dobrovolník do Afriky nebo pracovat v nějaké organizaci na pomoc v rozvojových zemích - tak jsem se chtěla zeptat, jestli je nějaká vysoká škola, která by se mi pak k těmto pracím hodila (jestli např. nějaká zdravotní nebo tak...)
předem děkuju za odpovědi...
 Jarek
 78 příspěvků 
Vloženo 25.02.2010 12:21:21  

Adopce na blízko - www.adopcenablizko.cz/ - je sdružení osob, které chtějí pomáhat znevýhodněným dětem a mládeži ve všech částech světa, tudíž i v Africe.
Opraveno 25.02.2010 12:21:47
 Janinka
 1 příspěvek 
Vloženo 17.01.2011 16:33:05  

College for international co-operation and development hledá dobrovolníky! Jako Instruktor rozvoje se můžeš zapojit do boje proti HIV/AIDS a chudobě. Zapoj se do programu Development Instructor a vycestuj do Afriky nebo Indie! Můžeš pracovat s dětmi, školkami, HIV/AIDS prevencí, životním prostředím, sociální prací a dětmi z ulice, vzděláváním… 14 - měsíční program: - 6 měsíců trénink na škole v UK - 6 měsíců na projektu v Africe nebo Indii - 2 měsíce evaluační práce. Předchozí zkušenosti nebo vzdělání nejsou nutností. Je potřeba být 18 +, flexibilní, motivovaný a pracovitý.
Pro více informací piš na e-mail czech.volunteerinafrica@gmail.com

 diprogram
 1 příspěvek 
Vloženo 05.07.2011 08:40:57  

Mezinárodní charitativní společnost Humana People to People hledá dobrovolníky do Dánska a Afriky! Pokud máš více než 18 let a dorozumíš se v angličtině, připoj se k nám!
Více informací na www.juelsminde.com nebo na www.drh-movement.org.
Pro konkrétní informace o programech nás kontaktujte v anglickém jazyce na e-mailové adrese:
diprogram.carmen@gmail.com
diprogram@juelsminde.com
 Kruspi
 1 příspěvek 
Vloženo 12.11.2012 16:57:37  

Zdravím, zrovna jsem v programu, který spojuje vzdělání a práci zároveň. Odehrává se to v Anglii, takže je to fajn na zlepšení angličtiny a ještě můžete pomoci těm, co to potřebují, jelikož se projekt vede v Africe nebo Indii. Zde je podrobnější info:

Připojte se k nám v boji proti chudobě

Změňte svět a hlavně sami sebe díky pomoci druhým. CICD (College for International Co-operation and Development) nabízí 14, 18 nebo 24 měsíční program v Anglii ve spolupráci s One World University v Mozambiku a celé to zaštiťuje Humana People to People

Po přípravě zde (Anglie) se rozhodnete v jaké zemi chcete vést projekt - Indie či Afrika. Angličtina neni nutná, naučit se můžete na místě. Je tu spoustu národností, takže pokud máte zájem třeba o portugalštinu, italštinu, estonštinu, vše je možné.

Zpočátku je nutný poplatek 400liber (14ti a 18ti měsíční program) nebo 400liber + 600liber (24 měsíční program) na bydlení a jídlo ve škole. Poplatek je zaveden proto, že jsme nezisková organizace. Poté se o finance z Vaší kapsy již nemusíte starat. Součástí programu je práce na pokrytí nákladů cesty do projektu. Jaký je rozdíl mezi kratším a delším programem můžu osvětlit v poště v případě zájmu.

Z 18ti a 24 měsíčního programu zíkáte tzv. A-certifikát, což se rovná částečnému bakalářskému vzdělání. Od příštího roku by měla být možnost dodělat si celého bakaláře.

Nejbližší nástupní termín je v únoru 2013.

Co se týče mě, tak jsem nastoupila na 18ti měsíční program a jsem zrovna v Anglii, tudíž doporučuji něco, čeho jsem sama součástí.

Pokud Vás program oslovil a máte jakékoli dotazy, neváhejte mne kontaktovat nebo na emailu: aliceloveafrica@mail.com

Organizace má své webové stránky zde : http://www.cicd-volunteerinafrica.org/

AutorPříspěvky
Stránka: z 2 

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Motýlek - Ghana
Butterflies - Ghana
zobrazení: 3647
známka: 2.67

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.

© Afrika online.cz 2001 - 2019.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC