Afrika Afrika  
Dnešní datum: 22. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 15.02.2013 16:36:27
Autor: Michal Matoušek (misacekmatousek@email.cz)
Titulek: Re: TOGO
Krásný den všem přeji...taky jsem si zažil dědictví do té doby než po mě chtěl pan Ames Akovi poslat 748 dolaru na aktivaci mého učtu v Togo Bance...zajímavý a celou dobu přesvědčivý pán mě ujištoval že je vše realné.Pravděpodobně od něj a ne z banky mi chodili centifikáty orazítkovaný a pečetěný že jsem zdědi 21.700.000 dolaru krásný peníze ale je to celý podvod bohužel žádného strýce jmenem Ernest Matoušek nemám který udajně zemřel loni Japonsku při zemětřesení a tsunami.posílám některé emaily z banky neboly od pana Akovi......................... .............................. .....................REF: HQ/UTB/A-VC/VOL.21MM.
Union Togolaise De Banque S.A.
Boulevard Du 13 Janvier Nyekonakpoe,
Lome-Togo
Tel: (228) 22 21 50 03
Tel/Fax: (228) 22 22 21 02
Fax: (228) 22 27 047


Attn: Michal Matousek
Dear Esteemed Customer,

This is to inform you that Union Togolaise de Banque (UTB) has setup your non resident online account today in your name, but the account is inactive.

Therefore, we require activation fee of $748 to enable UTB activate your online account and grant you full access to make transfer with our online banking system.

Please read the attached file and send us the activation fee as soon as possible to enable us activate your account.

Thank you for your cooperation................... .............................. .DALŠÍ EMAIL BYL DOCELA PŘESVĚDČIVÝ JELIKOŽ JE PODEPSANÝ PANEM KTERÝ OPRAVDU PRACUJE V BANCE TOGO

Miss Mafille Kodjovi
Accounts Dept. Union Togolaise de Banque
Union Togolaise De Banque S.A.REF: HQ/UTB/A-VC/VOL.21MM.
Union Togolaise De Banque S.A.
Boulevard Du 13 Janvier Nyekonakpoe,
Lome-Togo
Tel: (228) 22 21 50 03
Tel/Fax: (228) 22 22 21 02
Fax: (228) 22 27 047


Attn: Michal Matousek
Dear Esteemed Customer,

Subject: Mode of Payment

We write to inform you that our legal department has today February 12th, 2013 received final instruction from the board members to effect the release of your inheritance funds, and also issue on your behalf the required payment approval for the transfer of your funds.

Attached is copy for your perusal and records.

We however wish to bring to your knowledge that our arrangements to pay your approved inheritance funds directly to your designated bank account failed, due to International Monetary Fund (IMF) restrictions and banking policies. In our duty to satisfy our category `A' customers, the bank has decided to make your funds available to you through our online banking system.

Union Togolaise De Banque (UTB) will setup a non-resident online bank account in your name, and the account will be credited with your inherited funds and a secret pin code/password shall be given to you to access your account from any location through which you can make transfer to any bank account of your choice especially in country.

This mode of payment is secure and OK. Upon the receipt of this mail, you are required to confirm your acceptance of this mode of payment by forwarding to us the under listed.

1. Account Name
3. Passport Photograph & International Passport
4. Your Address
5. Direct Telephone Number

As soon as we receive the required information from you, we shall setup a non-resident online account in your name for the transfer of your funds.

Yours faithfully,

Komi Vovor
Director of International and Cash
Union Togolaise De Banque S.A. .............................. ...................A MÁM HROMADU DALŠÍCH EMAILU S RAZÍTKAMA A CENTIFIKÁTAMA...ŠÍLENÝ CO SE NA TOM SVĚTĚ DĚJE...

Reakce na komentář
"Re: TOGO"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Kolik nohou má zebra a přičti dvě. Napią slovy!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Namibie - Sossusvlei
písečný přesyp
zobrazení: 1340
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC