Afrika Afrika  
Dnešní datum: 19. 02. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 08.12.2012 08:33:09
Autor: josef (janak.jos@sezna.cz)
Titulek: TOGO
Něco z republiky Togo:...Další podvod!!!!
Za prvé, chci vás ujistit, že tato transakce je legitimní, které nikdy ohrozit vaši pozici v žádném případě. Můj postoj v mé zemi jako právník, není tam žádný způsob, jak si můžete dopřát v žádném nelegitimním aktivit, které přinesou na výpůjčku nástroj k mému povolání nebo pošpinit můj obraz ve společnosti.

Kontaktoval jsem tě do této záležitosti kvůli svému příjmení podobnosti s mou zesnulou klientem. Jako osobní zástupce na mého zesnulého klienta, je mou povinností získat svůj majetek, a očistit své jméno od jeho manželky a jediná žena dítě, kteří jsou ze zákona jeho blízkých zemřel spolu s ním v Japonsku zemětřesení a tsunami dne 11. března 2011. Nebudu váhat Vám poskytneme další informace, co se týká této věci, ale dřív než já, že vám řeknu více o sobě. Já jsem Barrister Ames Akovi, advokát pracující ve všech oblastech působnosti rodiny soudu. Oženil jsem se se čtyřmi dětmi, chlapců a jméno mé manželky je paní Naomi Akovi, žiji tady v mé zemi zvané Togo republiky a také můj zesnulý klient žije zde se svou rodinou před smrtí.

Udělal jsem všechno možné vysledovat mého zesnulého klienta příbuzné bez štěstí. Většina z jeho vlastností byly poškodili chuligánů a některé zarostlé plevelem protože není nikdo, kdo se o ně postarají. To bylo až do jeho banka mě pozval do své kanceláře v loňském roce, a pověřila mě jako jeho osobní zástupce předložit k nim jeho nejbližší příbuzný, takže se uvolní jeho prostředky s nimi, že jsem se rozhodl sledovat své příjmení při hledání důvěry hodný osobu, která bude mi pomáhat při realizaci nároku na finanční prostředky, a proto jsem tě našel.

Co Žádám vás, abyste je nárok na finanční prostředky $ 21,700.000.00 (Twenty One Million, sedm set tisíc amerických dolarů) za sebou zanechal s bankou, takže bude propuštěn na vás. Chci, abyste uvedli své upřímné ochotu pracovat se mnou, budu neprodleně předá vám dopis pohledávky, kterou vyplníte a pošlete do banky, pro zpracování vaší žádosti.

Největší výhodou máme v tom spolu, je fakt, že oba mají stejné příjmení a hlavní fakt, že je to každý, kdo jsem předložit bance jako jeho nejbližší příbuzný určitě zdědí prostředky. Prosím, napište co nejdříve naznačuje váš zájem v této transakci. Pošlete mi sms nebo volejte 22892875376.

Laskavě potvrdit Vaše osobní údaje níže.

Jméno:........................ .........
Příjmení jméno:...................
Věk:.......................... ...........
rod:.......................... ............
Telefon:...................... ..........
Adresa:....................... .........

S pozdravem,
Ames AkoviReakce na komentář
"TOGO"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo - ryba a nic více

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Prodej masa v Gorom-Gorom - Burkina Faso
Meat market in Gorom-Gorom - Burkina Faso
zobrazení: 2537
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostávám půjčku ve výši 3 000 000 Kč od senátora Petra Krajčoviče.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostávám půjčku ve výši 3 000 000 Kč od senátora Petra Krajčoviče.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Potrebujete urgentne hotovosť:
  "Moje meno je pani Patricia Kingsman sme nová legit lend veritelia z roku 2018 a radi pomôžeme akémuk . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • gepardi nepatri mezi male kocky.:
  "Gepardi nepatri mezi male kocky (ani mezi velke) - maji svou samostatnou podceled: acinonychinae." (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC