Afrika Afrika  
Dnešní datum: 17. 12. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 25.01.2012 12:52:01
Autor: (Ksupka@seznam.cz)
Titulek:
Dobrý den, můj milý,
Děkuji vám ještě jednou k dosažení mě. Doufám, že si ponecháte pořádku dnes, stejně jako pro mě, já jsem nehledal pořádku tady. Opravdu to zní jak nějaké uložení tak velká důvěra k některým těla, které jste nikdy neviděli osobně, ale jedna věc, kterou by měl pochopit, že každý subjekt, který je v obtížnější situaci může mít zájem o pomoc ze všech úhlů pohledu, a když jsem přišel do styku s vámi jsem se cítil uvolněně, jak někteří říkají vám, že Bůh odpověděl na mou půst a modlitby. Jsem byl dojatý. Oceňuji váš souhlas, aby mi pomohl k mému požadavku, pokud jde o peníze, a to se mi získat bankovní informováni mailem o vás, já Tě seznámil s them.I vidět jako velmi milý člověk, kterému mohu opřít o za důvěru a podporu pro život. Vidím, že jste jako velmi odpovědný, kompetentní a dostatečně zralý, aby mi pomohl nasměrovat svůj život pozitivním směrem v životě. Prosím, jsem neřekl někdo kromě vás o existenci těchto peněz a budu rád, abyste si jej pečlivě uschovejte tajemství jiných lidí, protože od té doby je to peníze, které jsem pocit, že všichni zájem na tom bude. Pamatujte si, věřím, že je důvod, proč dávám vám všechny tyto informace! . Budu rád slyšel Váš hlas v opodstatnění, prosím, informoval jsem banku o svých plánech brát a předávání těchto peněz a jediné, co mi je hledat velmi odpovědnou osobu, která bude stát na můj účet jako správce, který bude tyto peníze díky mé postavení uprchlíka a zákony této země. Musím využít tuto šanci, abyste věděli, o tom jsem se rozhodla, že nebude pokračovat zůstat tady víc, chtěl bych využít této šance vám představil bance jako svého partnera a ten, kdo bude stát na svém jménem, ​​pokud jde o tyto peníze. V této oblasti budu rád, abyste kontaktovat banku okamžitě s jejich kontaktní informace, prosím, sdělte jim, že ty jsi můj zahraniční partner a chcete vědět, možnosti pomoci mi přenosu můj (4300000dolar USA dolarů), čtyři miliony tři sta USA tisíc dolarů), které uložily mé pozdní otce, který jsem nejbližším příbuzným / příjemce, na váš účet ve vaší zemi. Zde je kontakt, stačí poslat e-mail do banky v Londýně. Poznámka: kontaktní údaje banky je dole, a já bych vám kontaktovat je dnes pro tento fond, a zeptejte se jich, jak bude tento fond převedeny na váš účet jako můj zahraniční partner, ať vím, že je to slečna Helena Koneh pokyn k převodu tohoto fondu do vašeho účtu.

Níže jsou uvedeny kontaktní údaje banky:

Royal Bank of Scotland.
Transfer Manager: Pan Paul Smith
Adresa: 9, High Street, Perth, Perthshire PH1 5JS

Tel: +447011127492

: +447031889853

Fax: +447022514521

E-mail: rbscotlandlondon@mail2world.co m


customerscarerbs@mail2world. com


Informace o uložení kódu jsou následující:
Jméno vkladatele: Dr. Oliver Koneh
Národnost: Pobřeží slonoviny
Nejbližší příbuzenstvo: Miss Helen Koneh
Vložené částky: ($ 4,3 milionu USD)
Číslo účtu: RBS745008901546/QB/91/A.
Nebo můžete odeslat úplné informace o opětovné tak, že jsem ji předá bance, aby přenos na daný účet ve vaší zemi.

1.FULL NÁZEV: .........
2.HOME adresa a sídlo: ........
3.TELEPHONE ČÍSLO: ........
4.BANK účtu: .........

Jsem byl dobře známý v sirotčinci domov s sbormistryně, protože jsem vedla v kostelním sboru a skutečné jméno moji rodiče mi volal je slečna Helen Koneh.
Jméno manažera pro zahraniční převody, jak jsem byl informován, je pan Paul Smith v době, kdy jste se s nimi na fax nebo e-mail. Prosím, zkuste je kontaktovat a nyní potvrzují, a také na tom, jak lze převést (4.300.000 amerických dolarů USA dolarů), které uložily mé pozdní otce mého, který jsem o osobu blízkou na váš účet ve vaší zemi. Můj drahý, jsem rád, že Bůh vás přivedl ke mně z této situace, a slibuji, že je velmi vděčný a stejně tak třeba si v každé oblasti svého života a investovat tyto peníze, protože jsem stále ještě příliš mladý a nezkušený, aby pohodlně Správa Můj život teď. Mám mapy z 5% na všechny výdaje budete dělat před tímto převodem a 15% pro všechny dobré úsilí o svou svobodu. Jak jsem vám říkal, tento domov DD je jako vězení, a modlím se, aby se odstěhoval ze zde co nejdříve. Ujistěte se, že byste se obrátit na banku tak, že po převodu budete posílat peníze z mého zesnulého otce peníze, pro mě připravila moje cestovních dokladů setkat se s vámi ve vaší zemi. Cítím, že může dělat to, aby se k vám, jakmile se prostřednictvím tohoto přenosu, nebo si můžete přijít dolů, aby mě sem a uvidíte, jak vám pomůže, abych se k vám připojit. Nemyslím si, že budu litovat, že s vámi ve vaší zemi, cítím, že je to pro mě lepší být s vámi, než být tady, jsem udělal mé rozhodnutí, že nebude pokračovat v pobytu v tomto dětském domově home.I doufáme, že přístup tento problém jako vy, a dát naléhavou pozornost, protože nejsem v dobrém stavu a chci být volný v životě jsem tolik věřit a budu rád, abyste udržela důvěru mám v sobě. Med mějte prosím na tuto transakci tajemství se jed

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Kolik nohou má zebra a přičti dvě. Napią slovy!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Odjezd za Zanzibaru
Odjezd za Zanzibaru.
zobrazení: 3464
známka: 1.00

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • goyard tote:
  "moncler coat uggs on sale kate spade purses kate spade canada" (Svazijsko (Ngwane))
 • adidas yeezy:
  "salomon< /b> nike air max adidas yeezy nike air max" (Baobab fony (Adansonia rubrostipa))
 • nike:
  "jordan 11 pandora bracelet pando ra rings ugg boots" (Žirafa (Giraffa camelopardalis))
 • yeezy trainers:
  "salomon shoes bottes ugg nike off white off white" (Africká migrace do Evropy)
 • Ponuka pôžičky:
  "Hľadáte dnes legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnuté bankami kvôli zlej úverovej histórii? strach nič . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC