Afrika Afrika  
Dnešní datum: 17. 11. 2017  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 19.11.2011 14:01:53
Autor: jenytschek (jenytschek@seznam.cz)
Titulek: Oslovila mě na seznamce.cz BACHA NA NÍ
Vážení Milovaní,
Děkuji za Vaši odpověď na můj email.
Vím, že tento e-mail nepřijde k vám jako překvapení, protože to je můj druhý mail na vás, mějte se mnou. Moc se mi líbí, že má dobrý vztah s vámi, a věřím, že je to Bůh, kdo vám poslal ke mně.
Jmenuji se Rosabel Mabou, jediná dcera pozdní Dr. Desmond Mabou, kteří zemřeli během posledních krize v naší zemi Libérii v západní Africe. On byl guvernér centrální banky Libérie a předseda představenstva CBL, ale on byl zabit v době krize v naší zemi na vedení našeho bývalého prezidenta Charlese Taylora, který je právě u soudu nyní po mnoha nevinné duše byl zabit, byl můj otec štěstí být mezi těmi, které byli zabiti rebel. Když byl ještě naživu, když uloží součet $ 4.3m (čtyři miliony tři sta tisíc dolarů) v bance s mým jménem jako nejbližší příbuzný.

Moje matka a já byl surově ponížena naše tzv. pokrevních příbuzných po smrti mého otce, když oni bojovali, aby se přes mého otce, vlastnosti a které vedly k mé matky smrti infarkt, pak se mi podařilo opustit svou zemi svým koncem otci zásadní dokumenty obsahující jeho úmrtní list a výpis z jeho účtu na sousední zemi, Senegal, kde l jsem jako uprchlík.
Prosím, můj milý, budu rád, kdybyste mi mohl pomoci k převodu těchto peněz na váš účet, a také mi pomohl přestěhovat se do své země pro můj drahý život.

Tady v uprchlickém táboře, někteří misionáři používají k nám, a mezi nimi je reverend James Krista Krále církve, on je tak drahý, a děkuji Bohu za jeho život. Prosím, můžete mi zavolat přes jeho telefonní číslo 00221776250067, pokud chcete, že bychom měli mluvit po telefonu.
Můj drahý, já jsem se přestěhoval do kontaktovat poté, co šel přes váš profil i když tomu tak není o tobě všechno, takže bych rád, kdybyste mi říct víc o sobě, řekni mi své celé jméno, adresu, povolání, a dal mi své telefonní číslo tak, že mohu nominovat si v bance za převod těchto peněz do vaší země, abych mohl k vám připojit.
Díky a Bůh vám žehnej.
Tady je moje obrázky.
S pozdravem
Rosabel.


Reakce na komentář
"Oslovila mě na seznamce.cz BACHA NA NÍ"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Prosíme slovo zebru napsat velkými písmeny.

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY

Převody měn
Očkování
Pronájem aut pro region jižní Afriky od Europcar.co.za

  Galerie
Etiopie - 4
Etiopie
zobrazení: 2201
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Rychlé a spolehlivé půjčky:
  "Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Pot . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.:
  "Ahoj, Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme družstevní záložny a poskytují . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!:
  "Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku 500.000 Kč.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC