Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 615
Afrika online.cz - vše o Africe
Afrika Afrika  
Dnešní datum: 16. 06. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 455

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 456

Komentář ze dne: 19.11.2011 14:01:53
Autor: jenytschek (jenytschek@seznam.cz)
Titulek: Oslovila mě na seznamce.cz BACHA NA NÍ
Vážení Milovaní,
Děkuji za Vaši odpověď na můj email.
Vím, že tento e-mail nepřijde k vám jako překvapení, protože to je můj druhý mail na vás, mějte se mnou. Moc se mi líbí, že má dobrý vztah s vámi, a věřím, že je to Bůh, kdo vám poslal ke mně.
Jmenuji se Rosabel Mabou, jediná dcera pozdní Dr. Desmond Mabou, kteří zemřeli během posledních krize v naší zemi Libérii v západní Africe. On byl guvernér centrální banky Libérie a předseda představenstva CBL, ale on byl zabit v době krize v naší zemi na vedení našeho bývalého prezidenta Charlese Taylora, který je právě u soudu nyní po mnoha nevinné duše byl zabit, byl můj otec štěstí být mezi těmi, které byli zabiti rebel. Když byl ještě naživu, když uloží součet $ 4.3m (čtyři miliony tři sta tisíc dolarů) v bance s mým jménem jako nejbližší příbuzný.

Moje matka a já byl surově ponížena naše tzv. pokrevních příbuzných po smrti mého otce, když oni bojovali, aby se přes mého otce, vlastnosti a které vedly k mé matky smrti infarkt, pak se mi podařilo opustit svou zemi svým koncem otci zásadní dokumenty obsahující jeho úmrtní list a výpis z jeho účtu na sousední zemi, Senegal, kde l jsem jako uprchlík.
Prosím, můj milý, budu rád, kdybyste mi mohl pomoci k převodu těchto peněz na váš účet, a také mi pomohl přestěhovat se do své země pro můj drahý život.

Tady v uprchlickém táboře, někteří misionáři používají k nám, a mezi nimi je reverend James Krista Krále církve, on je tak drahý, a děkuji Bohu za jeho život. Prosím, můžete mi zavolat přes jeho telefonní číslo 00221776250067, pokud chcete, že bychom měli mluvit po telefonu.
Můj drahý, já jsem se přestěhoval do kontaktovat poté, co šel přes váš profil i když tomu tak není o tobě všechno, takže bych rád, kdybyste mi říct víc o sobě, řekni mi své celé jméno, adresu, povolání, a dal mi své telefonní číslo tak, že mohu nominovat si v bance za převod těchto peněz do vaší země, abych mohl k vám připojit.
Díky a Bůh vám žehnej.
Tady je moje obrázky.
S pozdravem
Rosabel.


Reakce na komentář
"Oslovila mě na seznamce.cz BACHA NA NÍ"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Řekou Afriky je Nil. Napsat slovo Nil s velkým N a L, nic víc

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Planika kanárská
Planika kanarska - Arbutus canariensis - endemický druh na Kanárských ostrovech, z plodů se vyráběli bonbóny.
zobrazení: 5252
známka: 1.00

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Partnerské servery
Africké listy
ZANZIBAR | Ligurie
active24
Autoatlas | Fotografie | Dárky

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
© Afrika online.cz 2001 - 2019.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC