Afrika Afrika  
Dnešní datum: 18. 11. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 11.09.2011 17:12:53
Autor: jana (jana.barbora@seznam.cz)
Titulek: upozornění na podvod-dianajohnson100@yahoo.c om
TÍMTO CHCI UPOZORNIT PŘÍLIŠ DŮVĚŘIVÉ LIDI NA DALŠÍ PODVOD S TOTOŽNÝM SCÉNÁŘEM. DEJTE POZOR NA SVÉ BLÍZKÉ, ČLOVĚK ALE NIKDY NEVÍ, KOMU MOHOU NALETĚT.

PRO UKÁZKU DOŠLÝ E-MAIL.

Hello Dear,
I am very happy to write you this mail.How is your day today? .
Mine a little hot over here in Dakar Senegal.My name is Miss Diana (24years) single, i am from monrovia in west Africa and presently i am residing in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the civil war that was fought in my country last few years.
My late father Dr FRANK JOHNSON was the chairman managing director of(FRANK JOHNSON INDUSTRIAL COMPANY LTD),in MONROVIA the capital of my country,and we were living hapily as one happy family before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father together with my two siblings in a cold blood.
It was only me that is alive because i wasnt arround and i managed to make my way to a nearby country Senegal where i am living now as a refugee.
I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently.I will tell you more about myself in my next mail.
I have Attached my picture in my mail here for you to see and will appreciate to see yours in your nest mail bye and have a nice day.
Hoping to hear from you soonest.
Miss Diana.


Překladač:
Ahojky ,
Jsem velmi šťastný, že ti napíšu to mail.How je tvůj dnešní den? .
Mine trochu horké tady v Dakar jméno Senegal.My je slečna Diana (24 roků) jednu, jsem z Monrovia v západní Africe a v současné době jsem bydlet v uprchlickém táboře v Dakaru zde Senegal důsledku občanské války, která byla vybojována v mé zemi posledních několika letech.
Můj zesnulý otec Dr. Frank Johnson byl předsedou generální ředitel (Frank JOHNSON průmyslová společnost LTD), v hlavním městě Monrovia své země, a my jsme žili hapily jako jedna šťastná rodina před povstalci zaútočili našem domě jeden ranní a zabil mou matku a můj otec spolu se svými dvěma sourozenci v chladnokrevně.
Byl to jen mě, že je naživu, protože jsem nebyl arround a podařilo se mi udělat si cestu do sousední zemi Senegal, kde žiji nyní jako uprchlík.
Chtěla bych se dozvědět více o you.Your rád a neoblíbené, vaše záliby a co děláte presently.I se dozvíte více o sobě na můj další mail.
Mám připojený můj obrázek můj mail tu pro vás vidět a ocení vidět vás ve svém hnízdě bye mail a hezký den.
Doufat, že slyším od vás nejdříve.
Slečna Diana

Reakce na komentář
"upozornění na podvod-dianajohnson100@yahoo.c om"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Kolik nohou má zebra a přičti dvě. Napią slovy!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Botswana - N.P. Chobe
angolian giraffe - albin
zobrazení: 1169
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • pôžička:
  "Pred niekoľkými dňami som dostal od spolupracovníka odporúčanie požiadať o úver v spoločnosti Annie . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • loan:
  "Potřebujete půjčku? nabízíme všechny druhy půjček, jako jsou osobní půjčky, dluhové konsolidační úvě . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potrebujete financní pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajcovic na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC