Afrika Afrika  
Dnešní datum: 22. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 14.12.2010 21:36:25
Autor: Janko (jankubousek@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: Osobní zkušenost možná podvod.
Zdravím již jsem dostal 4 imejl.od dvou dívek i s fotem ti pošlu co píšou,je to zajímavé co s toho maj
------------------------- -------------
Můj drahý! Jak se dneska máte? jak bylo v noci, doufám, že v pořádku? Mine je zima tady v Dakaru v Senegalu v důsledku je asi 21c, V tomto táboře jsme není dovoleno jít ven z tábora Je to prostě jako jeden jeho pobyt ve vězení, a doufám, že slušností i Boží přijde sem brzy, jen příležitostí, abych si tento počítač je vzhledem k mé povinnosti úklidu hlavního tábora kancelář, tady v tomto Senegal táboře jsme čtyři dívky, ale jen mě mají dobré znalosti práce s počítačem díky, že jsme doma dříve, prosím, můžete zavolejte mi, abych se slyšet tvůj hlas, nemám žádné příbuzné nyní komu můžu jít, všichni moji příbuzní utekli uprostřed války jediná osoba, i nyní je
Reverend Stave Johnson, který je pastor z (Kristus Spasitel Int církev) tady v táboře, byl velice příjemný na mě, protože jsem sem přišel, ale nejsem s ním žijí spíše Odjíždím v ženském hostelu, protože tábor mají dvě ubytovny jedna pro muže pro ženy ostatní.
Pastor Tel číslo je (+221774678600) Při volání řekněte mu, že chcete mluvit se mnou, on pošle pro mě v hostelu.
Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada na jakoukoli věc, ať už je to peníze, nebo co, protože to je proti zákonu této země, chci se vrátit do mého studia, protože jsem pouze přišel můj první rok před tragickou událost , které vedou k mé bytí v této situaci nyní došlo, poslouchat to mám
mého zesnulého otce, výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem vám pošle posledně, protože když byl naživu, že uloží některé částky peněz na vedoucí banky v Evropě, které on používal mé jméno jako nejbližší příbuzný, částka Otázkou je, v $ 6,5 (Šest miliónů pět set tisíc dolarů).
Takže budu rád, abyste mi pomohl převést tyto peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky na přijít na setkání s Vámi.
Pořád jsem to tajemství lidí v táboře zde jediná osoba, která ví, o to je ctihodný, protože on je jako otec ke mně, protože mám strach, přijít o tyto peníze, pokud se dostane o tom vědět. Takže, bude s ohledem na výše uvedené bych vás si to pro sebe a neříkej to nikomu pro Bojím se ztráty mého života a peněz, když lidé dostane o tom vědět.
Pamatujte si, já dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru i sesazen na tebe, mám rád upřímný a pochopení osoby, pravdivé a člověk vizi a pracovití.
Můj oblíbený jazykem je angličtina, ale náš jazyk je francouzština, ale i mluvit anglicky velmi plynule.
Rozumí, zatímco budu rád, abyste mi zavolat, když máte šanci, protože mám přidělit říct, Hezký den a přemýšlet o mě, prosím, miluji tě.
Já jsem čekal na slyším od vás nejdřív
Vy nejmilejší,
Angela

Reakce na komentář
"Re: Re: Osobní zkušenost možná podvod."

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vypočítejte čtyři mínus čtyři a napsat slovy

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Korálová zahrada 2
Korálová zahrada 2
zobrazení: 5090
známka: 2.00

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC