Afrika Afrika  
Dnešní datum: 23. 11. 2017  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 14.12.2010 21:36:25
Autor: Janko (jankubousek@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: Osobní zkušenost možná podvod.
Zdravím již jsem dostal 4 imejl.od dvou dívek i s fotem ti pošlu co píšou,je to zajímavé co s toho maj
------------------------- -------------
Můj drahý! Jak se dneska máte? jak bylo v noci, doufám, že v pořádku? Mine je zima tady v Dakaru v Senegalu v důsledku je asi 21c, V tomto táboře jsme není dovoleno jít ven z tábora Je to prostě jako jeden jeho pobyt ve vězení, a doufám, že slušností i Boží přijde sem brzy, jen příležitostí, abych si tento počítač je vzhledem k mé povinnosti úklidu hlavního tábora kancelář, tady v tomto Senegal táboře jsme čtyři dívky, ale jen mě mají dobré znalosti práce s počítačem díky, že jsme doma dříve, prosím, můžete zavolejte mi, abych se slyšet tvůj hlas, nemám žádné příbuzné nyní komu můžu jít, všichni moji příbuzní utekli uprostřed války jediná osoba, i nyní je
Reverend Stave Johnson, který je pastor z (Kristus Spasitel Int církev) tady v táboře, byl velice příjemný na mě, protože jsem sem přišel, ale nejsem s ním žijí spíše Odjíždím v ženském hostelu, protože tábor mají dvě ubytovny jedna pro muže pro ženy ostatní.
Pastor Tel číslo je (+221774678600) Při volání řekněte mu, že chcete mluvit se mnou, on pošle pro mě v hostelu.
Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada na jakoukoli věc, ať už je to peníze, nebo co, protože to je proti zákonu této země, chci se vrátit do mého studia, protože jsem pouze přišel můj první rok před tragickou událost , které vedou k mé bytí v této situaci nyní došlo, poslouchat to mám
mého zesnulého otce, výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem vám pošle posledně, protože když byl naživu, že uloží některé částky peněz na vedoucí banky v Evropě, které on používal mé jméno jako nejbližší příbuzný, částka Otázkou je, v $ 6,5 (Šest miliónů pět set tisíc dolarů).
Takže budu rád, abyste mi pomohl převést tyto peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky na přijít na setkání s Vámi.
Pořád jsem to tajemství lidí v táboře zde jediná osoba, která ví, o to je ctihodný, protože on je jako otec ke mně, protože mám strach, přijít o tyto peníze, pokud se dostane o tom vědět. Takže, bude s ohledem na výše uvedené bych vás si to pro sebe a neříkej to nikomu pro Bojím se ztráty mého života a peněz, když lidé dostane o tom vědět.
Pamatujte si, já dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru i sesazen na tebe, mám rád upřímný a pochopení osoby, pravdivé a člověk vizi a pracovití.
Můj oblíbený jazykem je angličtina, ale náš jazyk je francouzština, ale i mluvit anglicky velmi plynule.
Rozumí, zatímco budu rád, abyste mi zavolat, když máte šanci, protože mám přidělit říct, Hezký den a přemýšlet o mě, prosím, miluji tě.
Já jsem čekal na slyším od vás nejdřív
Vy nejmilejší,
Angela

Reakce na komentář
"Re: Re: Osobní zkušenost možná podvod."

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo afrika s malým a pozor na překlep

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY

Převody měn
Očkování
Pronájem aut pro region jižní Afriky od Europcar.co.za

  Galerie
Egypt - Nízká přehrada Asuán
Low Dam Aswan.
zobrazení: 3029
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Rychlé a spolehlivé půjčky:
  "Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Pot . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.:
  "Ahoj, Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme družstevní záložny a poskytují . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!:
  "Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku 500.000 Kč.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC