Afrika Afrika  
Dnešní datum: 15. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 26.10.2010 20:47:26
Autor: Jarka (krausova72@seznam.cz)
Titulek: Janiffer Yak
Ahoj,mě taky přišlo něco takového.První email mi napsala jen tak a bylo mi divné,že mi píše žena.Dala jsem si inzerát,že hledám někoho,kdo by si se mnou chtěl dopisovat.Lichotilo mi,že si chce se mnou dopisovat někdo tak exotický.Tak jsem si s ní dopisovala.Posléze mi napsala email na kterém mi poslala dva odkazy,že její rodiče zemřeli při letecké havárii a že je jediný jejich dědič.Myslím,že ty odkazy jsou pravdivé,protože byly z CCN internetových novinách.(ikdyž dneska si můžete udělat stránky jaké chcete s jakýmkoliv tématem).No,potom mi napsala,že by chtěla abych kontaktovala jejího bankovního zástupce,kterému už napsala,že kontaktovala banku,(která je mimochodem skutečná)Royal Bank Of Scotland a dala mi kontakt na jeho email-Sir.PhilipHampthon@scotl andmail.com.Nicméně Sir Philip Hapmthon opravdu existuje a je opravdu ředitelem,či guvernérem této banky.(to jsem si zjistila).Moc by mě zajímalo,jak by se tvářil,že se někdo vydává za něho.No,potom jsem si zjistila,že IP adresa se nachází někde v USA a né v Senegalu.(IP adresu snadno zjistíte z hlavičky emailu).Nabízela mi 2,8 British pounds,že mi je pošle na učet,když budu její zahraniční zástupce.Dělala jsem,že tomu nerozumím co po mě chce,a že tomu vůbec nerozumím.Samozřejmě,že mi to bylo nanejvýš podezřelé,že chce cizímu člověku poslat tolik peněz na ůčet.Ikdyby to byla pravda a ona by člověku poslala tolik peněz,banka by se moc zajímala co je to za peníze...tohle bych určitě podstupovat nechtěla.Nakonec jsem jí napsala,že vím že jde o podvod,a že se mi s ní hezky psalo.Takže pozor,ikdyž pochybuji,že by se našel někdo,kdo by tomu uvěřil.Jinak píše i z emailu janifferdaudi@yahoo.com.Jestli by jste se chtěli na něco zeptat,pište na můj email,nebo najete můj profil na lidech.cz.Mám i její fotky,tak můžem porovnávat...Jarka

Reakce na komentář
"Janiffer Yak"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Prosíme slovo zebru napsat velkými písmeny.

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Viditelnost při Harmatanu z vyhlídky v N.P.Mole - Ghana
The Harmattan in N.P. Mole - Ghana
zobrazení: 2820
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • bez titulku:
  "Ahoj. Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je jacobwilliam490@gmail.com. Stále máte fina . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC