Afrika Afrika  
Dnešní datum: 17. 02. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 26.10.2010 20:47:26
Autor: Jarka (krausova72@seznam.cz)
Titulek: Janiffer Yak
Ahoj,mě taky přišlo něco takového.První email mi napsala jen tak a bylo mi divné,že mi píše žena.Dala jsem si inzerát,že hledám někoho,kdo by si se mnou chtěl dopisovat.Lichotilo mi,že si chce se mnou dopisovat někdo tak exotický.Tak jsem si s ní dopisovala.Posléze mi napsala email na kterém mi poslala dva odkazy,že její rodiče zemřeli při letecké havárii a že je jediný jejich dědič.Myslím,že ty odkazy jsou pravdivé,protože byly z CCN internetových novinách.(ikdyž dneska si můžete udělat stránky jaké chcete s jakýmkoliv tématem).No,potom mi napsala,že by chtěla abych kontaktovala jejího bankovního zástupce,kterému už napsala,že kontaktovala banku,(která je mimochodem skutečná)Royal Bank Of Scotland a dala mi kontakt na jeho email-Sir.PhilipHampthon@scotl andmail.com.Nicméně Sir Philip Hapmthon opravdu existuje a je opravdu ředitelem,či guvernérem této banky.(to jsem si zjistila).Moc by mě zajímalo,jak by se tvářil,že se někdo vydává za něho.No,potom jsem si zjistila,že IP adresa se nachází někde v USA a né v Senegalu.(IP adresu snadno zjistíte z hlavičky emailu).Nabízela mi 2,8 British pounds,že mi je pošle na učet,když budu její zahraniční zástupce.Dělala jsem,že tomu nerozumím co po mě chce,a že tomu vůbec nerozumím.Samozřejmě,že mi to bylo nanejvýš podezřelé,že chce cizímu člověku poslat tolik peněz na ůčet.Ikdyby to byla pravda a ona by člověku poslala tolik peněz,banka by se moc zajímala co je to za peníze...tohle bych určitě podstupovat nechtěla.Nakonec jsem jí napsala,že vím že jde o podvod,a že se mi s ní hezky psalo.Takže pozor,ikdyž pochybuji,že by se našel někdo,kdo by tomu uvěřil.Jinak píše i z emailu janifferdaudi@yahoo.com.Jestli by jste se chtěli na něco zeptat,pište na můj email,nebo najete můj profil na lidech.cz.Mám i její fotky,tak můžem porovnávat...Jarka

Reakce na komentář
"Janiffer Yak"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Řekou Afriky je Nil. Napsat slovo Nil s velkým N a L, nic víc

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Mangusta liščí
<i>Cynictis penicillata</i>
zobrazení: 2714
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Danakilská proláklina:
  "Nachází se v severovýchodní Etiopii, kde se setkávají tři tektonické desky (africká, arabská a indic . . . " (Zajímavosti Afriky)
 • gepardi nepatri mezi male kocky.:
  "Gepardi nepatri mezi male kocky (ani mezi velke) - maji svou samostatnou podceled: acinonychinae." (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)
 • Kdy vyjednavat:
  "Anglie byla v 1940 v zoufale situaci. Vyhlidka ze by izolacionisticke USA vstopupili do valky znacne . . . " (Africká migrace do Evropy)
 • Re: Co chtel basnik clankem rici ??:
  "Myslím, že článků věnujícím se islámu a Erdoganovi je na netu mnoho. Článek se zabývá spíše tím, co . . . " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC