Afrika Afrika  
Dnešní datum: 18. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 19.09.2010 22:46:48
Autor: (JaHoBreak@seznam.cz)
Titulek: Take jsem obdrzel podobné dopisy
Upozor upzorňuju, že vš bylo psáno anglicky:
Mé jméno je Miss Gloria Awa 24 let se nikdy neoženil. l viděl váš profil dnes na a po procházejí jí několikrát poté l zhotovené mého názoru se na Vás jako můj přítel. tak chci vám napsat zpět na mě přes mou e-mailovou adresu, aby l vám můj obrázek a budete vědět, kdo jsem. (
gloria.aw1000 @ hotmail.com). l naděje vidět pošta ok. lt je ode mne,
Miss Gloria Awa
Budu rád, že má dobrý vztah s u, prosím, kontaktujte mě přímo přes mou soukromou e-mailovou adresu gloria.aw1000 @ hotmail.com).


Nejdražší Honey,
Jak byl váš den tam ve vaší zemi a den, věřím, že jste měli krásnou dobrou noc a že arthmosphere tam ve vaší zemi je velmi pěkné dnes, Důl byl trochu teplé tady v Dakar Senegal západní Africe zde.

Mé jméno je Gloria Awa jsem (24Yrs), ale věku nezáleží na skutečný vztah, takže jsem pohodlný s vaším věkem, já jsem ze Somálska ve východní Africe, 5.4fttall, spravedlivý v pleti, jediné, (nikdy vdaná) av současné době jsem s bydlištěm tady v Dakar Senegal důsledku občanské války, která byla svedena v mé zemi před několika lety.

Můj zesnulý otec DR Fredrick D. AWA byl generálním ředitelem kakaa AWA Industries (Ltd), v hlavním městě Somálska ve východní Africe, moje země) ještě předtím, než se ls napaden náš dům, brzy ráno a zabil mou matku a mého otce v chladnokrevně, můžete zobrazit zprávy na internetových stránkách http://news.bbc.co.uk/2/hi/afr ica/6411387.stm)

Bylo to jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se moje cesta do blízkosti země Dakar, kde Odjíždím teď jako uprchlíků v rámci péče ctihodný a já jsem s použitím svého počítače poslat tyto zpráva pro vás.

Chtěla bych se dozvědět více o vás, vaše záliby, záliby a co děláte presently.I vám řekne víc o mně v mé příští mail, Připojeno tady je moje obrázky.

Doufat, že slyším od vás nejdřív
Tvůj navždy Láska
Gloria Awa

ČTĚTE POZORNĚ a vrátit se na mě, prosím ....

Vážení Honey
Mé jméno je Gloria Awa ze Somálska z východní Afriky, jsem 5,6 ft vysoký,
Veletrh v pleti, (nikdy vdaná) a nyní jsem s bydlištěm v uprchlickém táboře zde v Dakaru v Senegalu v důsledku občanské války, která byla svedena v mé zemi.

Můj zesnulý otec (DR FEDRICK AWA). byl předsedou generální ředitel AWA průmyslová společnost LTD, v Somálsku, a on byl také osobní poradce bývalé hlavy státu), a on byl osobní advicer do bývalé hlavy státu (Pozdní Dr. Robert Guéï) před povstalci zaútočili našem domě jeden brzy mornining a zabil mou matku a mého otce, byla to jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se moje cesta do blízkosti země, Senegal, kde jsem nyní opouští.

Chtěla bych se dozvědět více o you.Your Výhody a nevýhody, záliby a co děláte presently.I vám řekne víc o mně v mém příštím mail.Attached tady je můj obrázek
l nejsem fotka ok, ale chci, abys mě l jsem ok.you jsou opravdu milý člověk z vašeho mailu a vaše slova, myslím, že jste velice typ člověka, i 'hledám, i pocit, že jste vážně a já chtěl být součástí vás, pokud vám to nebude vadit.

Budu rád, bude pro vás až do konce života, potřebuji jen velmi závažné, a zavázala lidí jako jste vy. I 'm ne tak v pořádku sem med, zde je jen tak nepohodlný, a dělám veškeré úsilí k odchodu zde mít šťastný a komfortní bydlení s vámi, pokud vám to nebude vadit přijetí mě být součástí vás, jako vy víte, žiji v uprchlickém táboře v Senegalu zde 'jen jako jeden pobyt ve vězení, a doufám, že do Gods milost i přijde odsud brzy.

Nemám žádné příbuzné teď koho se mohou obrátit na všechny naše příbuzné utekla uprostřed války jediná osoba, máme nyní, je Rev FRANK OUSENE kdo je reverend otec a obecně nad vidoucího kostela tady v tábor, byl velmi pěkný ke každému z nás.

Církev kancelář Tel číslo je (221-766-4153 - 69), pokud zavoláte ctihodný otec tam, že chcete mluvit se mnou, on pošle pro mě v hostelu a přijdu s tebou mluvit. Volat můžete od 11 hodin na šestnáct hodin, Senegal GMT čas, každý všední den kromě neděle, to je čas, kostel kancelář
je otevřen.

Nebo si ho kontaktovat přes jeho rev.frank_ousene e-mailovou adresu @ yahoo.com jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada na jakoukoli věc, ať už je to peníze, nebo cokoliv, protože nemám povolení k pobytu v této zemi, která bude opravňovat abych se trochu svobodně dělat některé věci a přesun do města.

Chci se vrátit do mého studia, protože jsem měl pouze osvědčení v všeobecná sestra a já se chystal zapsat na titul v oboru ošetřovatelství a porodní asistence před tragickou událost, která vedla k mému je v této situaci nyní došlo.

Prosím, chtěl bych, abyste věděli, že mám tady se mnou, bude mé zesnulého otce výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem chtěl poslat k vám později, protože když byl naživu, že uloží některé částky peněz na přední banky v Londýně, který on používal mé jméno jako nejbližší příbuzný, dotčená částka je $ 5,5 mil. (pět milionů pět set tisíc amerických dolarů).

Viděl, jak země, které bude nejvíce klidné a zajištěné zemí v Evropě, k ulož

Reakce na komentář
"Take jsem obdrzel podobné dopisy"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Jakou barvu má tráva? Zelenou nebo modrou? Napią pouze poslední písmeno velkým písmem

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Majestátné kapinice
Majestátné kapinice.
zobrazení: 4035
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC