Afrika Afrika  
Dnešní datum: 24. 04. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 13.09.2010 18:44:00
Autor: Rafael (jodhevauhe@seznam.cz)
Titulek: DOPRDELE!
Dobrý den Nejdražší
Mockrát vám děkuji za psaní záda a já budu opravdu rád, že dobrý vztah s vámi, protože jsem měl zvláštní důvod, proč jsem se rozhodl Vás kontaktovat, vzhledem k naléhavosti mé situaci tady a já jsem Miss Vivian Johnson, 24 let dívka ze Súdánu, jediná dcera pozdní (Dr Johnson Arop). byl náměstkem generální ředitel Súdánu rozvoj lesnictví úřad (FDA) a Ministerstvo průmyslu a obchodu, který byl zabit (Dr. John Garang de Mabior) a jeho rebelové skupiny po mnoha nevinných duší byl zabit, byl můj otec zabit vládou (Dr John Garang de Mabior), on obviní svého otce z pokusu o státní převrat před súdánským volbami.

Jsem nucen Vás kontaktovat kvůli mé současné situace a týrání jsem obdrží od mého strýčka. Měl v plánu odvézt všechny mé zesnulého otce treasury a vlastnosti také mě zabil, protože nečekané smrti své milované otec přijel mě.

Mezitím jsem chtěl uniknout do Evropy, ale on skrýt mou mezinárodní pas a další cenné cestovní doklady. Naštěstí neměla objevit, kde jsem držel souboru Otce, který obsahuje důležité dokumenty. Tak jsem se rozhodl kandidovat do uprchlického tábora, kde jsem v současné době žádá o azyl v rámci vysokého komisaře OSN pro uprchlíky zde v Dakaru, Senegal republice. Pamatujte, že chci vás kontaktovat osobně kvůli důvěře jsem sesadit na vás,

Můj otec blahé paměti uloží součet US $ 6,7 mil. (Šest miliónů sedm set tisíc dolarů) v bance v Evropě, se moje jméno jako nejbližší příbuzný. Nicméně, já dopředu vám potřebné informace o vkladu na potvrzení Vašeho přijetí na pomoc mi pro přenos a investiční fondu. Jak jste mi pomůže v investice, a já budu mít rád dokončit svá studia, jak jsem byl v mé pěsti rok na univerzitě, kdy krize začala.

Je to můj záměr kompenzovat vám 20% z celkového počtu peníze na vaše služby a zůstatku se můj investiční kapitál s vaší pomocí. To je důvod, proč jsem se rozhodl Vás kontaktovat. Prosím naše komunikace by měla být přes mou e-mailovou adresu a to je rev otec Timothy telefonní číslo, než jsem vás poznávám tváří v tvář
(+221-772-489-478) Nebo (00221-772-489-478) Budu rád, abyste zavolat a říct mu, aby pro mě poslal. pošle pro mě.

Jakmile jsem obdržíme pozitivní odpověď dám to do akce ihned, aby vám ostatní informace o tom, jak kontaktovat bance za převod. Vážení S ohledem na výše uvedené, musí oceňuji naléhavou zprávu s oznámením, schopnost a ochota zvládnout tuto transakci upřímně mě o pomoc.
Bydlím v samice ubytovně. Čeká na váš naléhavý a pozitivní reakci. Prosím, aby to pouze na vaše vlastní, prosím tě prosím, aby nezveřejňoval, že až přijdu nad jednou z fondu bylo převedeno, tady je moje obrázky.
Yours Truly,
Miss Vivian

Hello Dearest
Thank you so much for writing back and I will really like to have a good relationship with you, because I have a special reason why I decided to contact you, due to the urgency of my situation here and I am Miss Vivian Johnson, 24 years old girl from Sudan, the only daughter of late (Dr Johnson Arop). was Assistant managing director of Sudan Forestry Development Authority (FDA) and Ministry of Commerce and Industry, who was killed by (Dr John Garang de Mabior) and his rebels groups after many innocent soul were killed ,My father was killed by government of (Dr John Garang de Mabior), he accuse my father of coup attempt before the Sudanese election.

I am constrained to contact you because of my presently situation and the maltreatment I am receiving from my Uncle. He planned to take away all my late father's treasury and properties also killed me since the unexpected death of my beloved father arrived me.

Meanwhile I wanted to escape to the Europe but he hide away my international passport and other valuable traveling documents. Luckily she did not discover where I kept my Father's File which contains important documents. So I decided to run to the refugee camp where I am presently seeking asylum under the United Nations High Commission for the Refugee here in Dakar , Republic of Senegal . remember that I wish to contact you personally due to the trust i am depose on you,

My father of blessed memory deposited the sum of US$6.7 Million (Six Million Seven Hundred Thousand Dollars) in Bank in Europe, with my name as the next of kin. However, I shall forward you with the necessary information of the deposit on confirmation of your acceptance to assist me for the transfer and investment of the fund. As you will help me in an investment, and I will like to complete my studies, as I was in my fist year in the university, when the crisis started.

It is my intention to compensate you with 20% of the total money for your services and the balance shall be my investment capital with your help. This is the reason why I decided to contact you. Please our communications should be through my email address and this is the rev father Timothy telephone number until i meet you face to face
(+221-772-489-478) or (00221-772-489-478) i will like you to call and tell him to s

Reakce na komentář
"DOPRDELE!"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo - ryba a nic více

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Husička vdovka a čírka černoskvrná
Zleva je pár husičky vdovky - Dendrocygna viduata, vyskytující se na Madagaskaru a vpravo je pár čírky černoskvrné - Anas bernieri ze stejní domoviny.
zobrazení: 4983
známka: 2.00

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • nabídka úvěru:
  "Potřebuješ půjčku? Nabízíme úvěr v rozmezí od 10 000,00 do 1 000 000,00 Kč s minimální dobou splatno . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Danakilská proláklina:
  "Nachází se v severovýchodní Etiopii, kde se setkávají tři tektonické desky (africká, arabská a indic . . . " (Zajímavosti Afriky)
 • gepardi nepatri mezi male kocky.:
  "Gepardi nepatri mezi male kocky (ani mezi velke) - maji svou samostatnou podceled: acinonychinae." (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)
 • Kdy vyjednavat:
  "Anglie byla v 1940 v zoufale situaci. Vyhlidka ze by izolacionisticke USA vstopupili do valky znacne . . . " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC