Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 615
Afrika online.cz - vše o Africe
Afrika Afrika  
Dnešní datum: 27. 05. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 455

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 456

Komentář ze dne: 29.08.2010 19:04:33
Autor: nicoll-13 (nicoll-13@seznam.cz)
Titulek:
ahoj,zdravim vsechny,chtela jsem poprosit VŠECHNY co dostaly stejne nebo podobne e-maly jako ja jestly by stebylytak hodni aposlalymi kopii mockrat diky nicol

tady je jeden z e-mailu:

Hi Dear,
Thanks for your mail,
How are you doing dear,
I am more than happy after reading you now..Mine is a little bit hot over here in Dakar Senegal, as I told you earlier about my life in the refugee camp.Its just like one staying in the prison and I hope by Gods grace I will come out here soon.
I don't have any relatives now whom I can go to all my relatives ran away in the middle of the war the only person I have now is Rev.Peter Adams who is the pastor of the (Christ for all Churches) here in the camp he has been very nice to me since I came here but I am not living with him rather I am living in the women's hostel because the camp have two hostels one for men the other for women.
The Pastors Tel number is(00221-777-275-478) I will like you to call me today by 12;pm my time ok , if you call and tell the Reverend that you want to speak with me he will send for me in the hostel ok. As a refugee here I don't have any right or privilege to any thing be it money or whatever because it is against the law of this country.
Please listen to this,I have my late father's statement of account and death certificate here with me which I will send to you latter,because when he was alive he deposited some amount of money in a leading bank in Europe which he used my name as the next of kin,the amount in question is $4.9m (Four Million Nine Hundred Thousand Dollars).
So I will like you to help me transfer this money to your account and from it you can send some money for me to get my traveling documents and air ticket to come over to meet with you.I kept this secret to people in the camp here the only person that knows about it is the Reverend because he is like a father to me.
So in the light of above I will like you to keep it to yourself and don't tell it to anyone for I am afraid of loosing my life and the money if people gets to know about it.
Remember I am giving you all this information due to the trust I deposed on you.I like honest and understanding people,truthful and a man of vision,truth and hardworking.Have a nice day and think about me.
Awaiting to hear from you soonest
Your dearest,
Anita.


Ahoj Vážení,
Díky za váš mail,
Jak se máš má milá,
Jsem více než šťastný po přečtení si teď .. Mine je trochu horké tady v Dakaru v Senegalu, jak jsem ti řekl dříve o svůj život v uprchlickém camp.Its stejně jako jeden pobyt ve vězení, a doufám, že s bohy milosti Přijdu sem brzy.
Nemám žádné příbuzné nyní komu můžu jít na všechny mé příbuzné utekla uprostřed války jediná osoba, mám teď je Rev.Peter Adams, který je pastor z (Kristus pro všechny církve), zde tábor byl velmi příjemné pro mě, protože jsem sem přišla, ale nejsem s ním žijí spíše Jsem žijící v ubytovně pro ženy, protože tábor má dva ubytovny jedna pro muže, druhá pro ženy.
Pastoři Tel číslo je (00221-777-275-478) Budu rád, abys mi zavolala dnes 12; hodin můj čas v pořádku, pokud jste zavolat a říci reverend, který chcete mluvit se mnou pošle pro mě hostel ok. Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada na jakoukoli věc, ať už je to peníze, nebo co, protože to je proti zákonu této země.
Prosím, poslouchat, mám zesnulého otce výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem vám pošle druhé, protože když byl naživu, že uloží některé částky peněz na vedoucí banky v Evropě, která se používá moje jméno jako nejbližší příbuzný, dotčená částka je $ 4.9 m (čtyři milióny devět set tisíc dolarů).
Takže budu rád, abyste mi pomohl převést tyto peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky na přijít na setkání s you.I drželi toto tajemství lidí v táboře zde pouze osoba, která ví o tom, že je reverend, protože on je jako můj otec.
Takže s ohledem na výše uvedené budu rád, abyste si to pro sebe a neříkej to nikomu pro Bojím se ztráty mého života, a peníze, když lidé dostane o tom vědět.
Nezapomeňte, dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěře jsem sesadil na you.I jako upřímný a pochopení lidí, pravdivé a muž vize, pravdy a hardworking.Have hezký den a přemýšlet o mě.
Čeká se na slyším od vás nejdřív
Vaše nejdražší,
Anita.

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Má člověk dvě oči? Odpovědí je buď má nebo nemá!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Západ slunce nad Isalem
Při západu slunce se masív Isala a okolní krajina probarvila do ruda.
zobrazení: 4135
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Partnerské servery
Africké listy
ZANZIBAR | Ligurie
active24
Autoatlas | Fotografie | Dárky

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
© Afrika online.cz 2001 - 2019.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC