Afrika Afrika  
Dnešní datum: 20. 11. 2017  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 27.07.2010 00:14:02
Autor: nemam na cele výkup lahvi (ICE10@seznam.cz)
Titulek:
Dobrý den, můj nejdražší,

Jak je váš den? Důl je zde velmi horké a jak víte, žijeme v uprchlickém táboře Dakar Senegal. V tomto táboře, že jsou povolena pouze se pouze v pondělí a pátek týdnů. Je to jako pobyt ve vězení, a doufám, že pro Boží milost nechám tu brzy. Nemám žádné příbuzné, kteří nyní mohou jít do všech našich příbuzných utekli uprostřed války jediná osoba, mám teď je Rev Emmanuel Vincent,

, který je pastor z (Kristus král církví), zde v táboře, bylo velmi dobré pro mě, protože jsem přijel sem, ale nejsem s ním žijí a žiji v ženském hostel, protože tábor má dva ubytovny jeden pro muže pro ženy. Pastoři Tel číslo je (00221-+768.805.272), pokud budete volat a říkat pastor, který chcete mluvit se mnou pošle zprávu na mě v hostelu.

Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada, aby se s tím něco to peníze, nebo co, protože to je proti zákonu této země. Chci se vrátit do mého studia, protože jsem jen navštěvoval můj první rok v oboru Business Administration před tragédií událostí, které vedou k mému je v této situaci nyní místo. Prosím slyšet, že

Mám zesnulého otce výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem vám pošle druhé, protože když byl naživu uloženy peníze v přední bankou v Evropě, které využil mé jméno jako nejbližší příbuzný, částka v Otázkou je 2,8 m (dva miliony osm set tisíc liber).

Proto, jak jste mi pomohl přenést tuto peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze, abych si můj cestovní doklady a letenky přijít s tebou setkat. Pořád jsem to tajemství, protože lidé tady v táboře, a to i reverend nevím, protože nechci přijít o tyto peníze investovat, nebo tady v Africe, o mé bezpečí. Proto ve světle výše uvedeného bych rád, aby to na vás a neříkej to nikomu Obávám se, že pro můj život a přijít o peníze, když lidé přijdou vědět. Nezapomeňte, dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru ve vás. Mám rád upřímný a pochopení lidí,

Pravdivé a muž vize, pravdy a pracovití. Můj oblíbený jazykem je angličtina, ale náš jazyk je francouzština, ale mluví anglicky velmi plynule. Mezitím bych rád, aby mi zavolal, jak jsem řekl, musím říct, přidělí Hezký den a přemýšlet o mně. Těšíme se na jednání od vás co nejdříve tě rád,
nebo někdy ve vaší l
láska Miss
Sandra.

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Kolik nohou má zebra a přičti dvě. Napią slovy!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY

Převody měn
Očkování
Pronájem aut pro region jižní Afriky od Europcar.co.za

  Galerie
Kapverdy
Kapverdy
zobrazení: 2135
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Rychlé a spolehlivé půjčky:
  "Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Pot . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.:
  "Ahoj, Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme družstevní záložny a poskytují . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!:
  "Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku 500.000 Kč.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC