Afrika Afrika  
Dnešní datum: 18. 11. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 27.07.2010 00:14:02
Autor: nemam na cele výkup lahvi (ICE10@seznam.cz)
Titulek:
Dobrý den, můj nejdražší,

Jak je váš den? Důl je zde velmi horké a jak víte, žijeme v uprchlickém táboře Dakar Senegal. V tomto táboře, že jsou povolena pouze se pouze v pondělí a pátek týdnů. Je to jako pobyt ve vězení, a doufám, že pro Boží milost nechám tu brzy. Nemám žádné příbuzné, kteří nyní mohou jít do všech našich příbuzných utekli uprostřed války jediná osoba, mám teď je Rev Emmanuel Vincent,

, který je pastor z (Kristus král církví), zde v táboře, bylo velmi dobré pro mě, protože jsem přijel sem, ale nejsem s ním žijí a žiji v ženském hostel, protože tábor má dva ubytovny jeden pro muže pro ženy. Pastoři Tel číslo je (00221-+768.805.272), pokud budete volat a říkat pastor, který chcete mluvit se mnou pošle zprávu na mě v hostelu.

Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada, aby se s tím něco to peníze, nebo co, protože to je proti zákonu této země. Chci se vrátit do mého studia, protože jsem jen navštěvoval můj první rok v oboru Business Administration před tragédií událostí, které vedou k mému je v této situaci nyní místo. Prosím slyšet, že

Mám zesnulého otce výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem vám pošle druhé, protože když byl naživu uloženy peníze v přední bankou v Evropě, které využil mé jméno jako nejbližší příbuzný, částka v Otázkou je 2,8 m (dva miliony osm set tisíc liber).

Proto, jak jste mi pomohl přenést tuto peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze, abych si můj cestovní doklady a letenky přijít s tebou setkat. Pořád jsem to tajemství, protože lidé tady v táboře, a to i reverend nevím, protože nechci přijít o tyto peníze investovat, nebo tady v Africe, o mé bezpečí. Proto ve světle výše uvedeného bych rád, aby to na vás a neříkej to nikomu Obávám se, že pro můj život a přijít o peníze, když lidé přijdou vědět. Nezapomeňte, dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru ve vás. Mám rád upřímný a pochopení lidí,

Pravdivé a muž vize, pravdy a pracovití. Můj oblíbený jazykem je angličtina, ale náš jazyk je francouzština, ale mluví anglicky velmi plynule. Mezitím bych rád, aby mi zavolal, jak jsem řekl, musím říct, přidělí Hezký den a přemýšlet o mně. Těšíme se na jednání od vás co nejdříve tě rád,
nebo někdy ve vaší l
láska Miss
Sandra.

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vypočítejte čtyři mínus čtyři a napsat slovy

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Larvotlamka
<i>Benitochromis riomuniensis</i>, delta řeky Niger
zobrazení: 1220
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • pôžička:
  "Pred niekoľkými dňami som dostal od spolupracovníka odporúčanie požiadať o úver v spoločnosti Annie . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • loan:
  "Potřebujete půjčku? nabízíme všechny druhy půjček, jako jsou osobní půjčky, dluhové konsolidační úvě . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potrebujete financní pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajcovic na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC