Afrika Afrika  
Dnešní datum: 20. 04. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 03.07.2010 12:01:58
Autor: (@)
Titulek: Re: Take jsem obdrzela podobne dopiusy:
Má lásko,
Jak se vám dnes tam ve vaší zemi, doufám, že jste měli pěkný den, dnes, a že atmosféra tam ve vaší zemi je velmi krásná dnes? Důl je trochu chladno tady v Dakar, Senegal.

Mé jméno je Vera Ammed, chci skutečný vztah s vámi, jsem confortable s vaším věkem, přišel jsem z Pobřeží slonoviny, 5.8 ft vysoký, a já jsem 24 let, jediné, (nikdy vdaná) a já jsem v současné době pobývají v uprchlickém táboře v Senegalu zde v důsledku občanské války, která byla svedena v mé zemi před několika lety.

Můj zesnulý otec Dr. Mustapha Ammed byl politik a manažer zlatý důl v Abdijan & Ind (kapitál Ivory.coast) před povstalci zaútočili našem domě jeden ranní a zabil moji rodiče chladnokrevně.
Bylo to jen mě, že se podařilo uniknout živý a já jsem utekla do nedaleké země Senegalu, kde jsem nyní pobývat jako uprchlík v ctihodný-pastýři péče, a já jsem s použitím jeho kanceláře počítače odeslat tuto zprávu pro vás.

Chtěl bych vědět více o vás. Vaše Výhody a nevýhody, záliby a druh práce nebo podnikání, které děláte v současné době.

Můj nejdražší, život je velmi špatné pro mě tady v uprchlickém táboře, kde žiji dodnes. Byl jsem první rok student na univerzitě studoval práva, než to ošklivý incident nastal, Toto místo je jako vězení, protože jsme jen povoleny pouze v pondělí až pátek v týdnu má být volný trochu, jak navrhuje OSN pravidel a Nařízení tady v Senegalu. Je to jako pobyt ve vězení, a já doufám, že z milosti Boží přijdu odsud brzo.

Nemám žádné příbuzné, že nyní mohu jít, všichni moji příbuzní utekli uprostřed války, jediná osoba, mám teď je Rev Ken Aduma Kdo je pastor z (Kristus pro všechny církve), zde v uprchlických - Byl velmi příjemné pro mě, protože jsem přijel sem, ale nejsem s ním žijí spíše Odjíždím v ubytovně pro ženy, protože uprchlíci, mají dvě ubytovny jedna pro muže, druhá pro ženy, viděl jsem váš profil na webových stránkách a Rozhodl jsem se shromažďovat a psát, aby vás bez prodlení, protože řekl, že ze sta, musí být dobrý Samaritán, a já doufám, že z Boží milosti, že jsem vybral správné osobě, a když jsem se modlit, aby Bůh mi ukázal, že jste velmi přátelský, kdo je schopen mi pomoci. A já jsem 100% důvěru ve vás a jsem si jistý, že jistě pomůže mi to hrozné místo zvané uprchlického tábora.

Chtěl bych, abys mi zavolala dnes s pastory Rev telefon, Rev pastor Ken Aduma (+221-76-466-35-46) Pokud mu řeknete, že chcete mluvit se mnou, bude to pro mě poslal z dámské Hostel s vámi mluvit o tom, co jsem procházející here.I dont mít peníze, aby vám zavolal sem, protože moje situace je zde velmi difficult.I chci jít zpátky do mého studia, protože jsem jen můj první rok před tímto traggic incident, které vedou k mému bylo v této situaci došlo.

Prosím, poslouchat, mám pozdě otcové výpis z účtu a úmrtní list tady se mnou, který jsem předloží vám později, protože když můj zesnulý otec byl naživu, uloží některé množství peněz v předních bank v Evropě, které on používal mé jméno jako nejbližší příbuzný, dotčená částka je $ 3,8 (3,8 milionu dolarů). Takže budu rád, abyste mi pomohl převést tyto peníze na svůj účet a můžete posílat nějaké peníze mi dát své cestovní doklady a letenky do přijít do vaší země a zůstat s tebou. Pořád jsem to tajemství od lidí v uprchlických zde, jediný, kdo o tom ví, je pastor reverend, protože on je jako můj otec. Takže ve světle výše uvedeného, budu rád, abyste si to pro yourselve a neříkej to nikomu o mou bezpečnost, obávám se ztráty mého života a peněz, když lidé se o to. Pamatujte si, že vám dávám všechny tyto informace důvěry prodal jsem na vás. Mám rád upřímný a pochopení lidí, pravdivé a muž vize.
Má drahá, budu ráda věděla vaše připravenost ke mně v této transakci, tak jsem vám dát celý kontaktovat banku v Evropě pro Vás kontaktovat pro revize a potvrzení. Nicméně budu rád, pokud můžete mi zavolat s tímto telefonním číslem (+221-76-466-35-46) církev kancelář je umístěna v uprchlickém táboře, a tak mohu říci více o tom, co k tobě cítím, v případě říkáš, řekni Rev Ken Aduma, že chcete mluvit se mnou, bude to pro mě poslal z dámské hostelu mluvit s you.Meanwhile, budu rád, abyste mi říkat, jak jsem řekl, mám hodně co říct .
Hezký den a přemýšlet o mě.
Přiložené tady je můj obrázek i skenování za vás, když se můj pozdní rodiče jsou ještě naživu, a já vám ukážu více v mé příští e-mailem na vás.
Budu také rád viděl Vaši odpověď se mi dnes.
Doufám, že to slyším od vás brzy,
Vy navždy,
Miss vera.

Reakce na komentář
"Re: Take jsem obdrzela podobne dopiusy:"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo afrika s malým a pozor na překlep

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Prodej ryb
Prodej ryb.
zobrazení: 3904
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • pandora earrings:
  "pandora uk jor dan 11 chrome hearts ring sup reme" (Zebra kvaga (Equus quagga quagga))
 • louboutin:
  " yeezy boost 350 chrome hearts bracelet air max 270 air max 2018" (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • lebron 15:
  "jordan retro 11 m oncler jacket pandora jewelry < b>ralph lauren polo shirts" (Africká migrace do Evropy)
 • nabídka úvěru:
  "Potřebuješ půjčku? Nabízíme úvěr v rozmezí od 10 000,00 do 1 000 000,00 Kč s minimální dobou splatno . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • jordan retro 11:
  "air jordan Zapa tillas Converse jordan 11 nike basketball shoes" (Zde jsou sloni - Na sever!)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC