Afrika Afrika  
Dnešní datum: 19. 06. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 04.12.2009 17:00:29
Autor: Marťas (berison@seznam.cz)
Titulek: také, také, také :D
Dobrý den, moje láska,
Jak se máte?
Jsem více než šťastný ve své odpovědi na můj mail.How byl váš den?
Důl je trochu zima tady v Senegalu Dakaru.

Jmenuji se Jane Gukama z Pobřeží slonoviny v západní Africe, jsem 24yrs starý, 5.3 ft vysoký, veletrh v pleti, (nikdy neoženil dříve) a nyní jsem s bydlištěm v uprchlickém táboře v Dakaru zde v důsledku občanské války, která byla svedena v mém country.My zesnulého otce Dr. Frank Gukama byl osobní advicer se bývalá hlava státu před povstalci napadli našeho domu jedna rána a zabil mou matku a otce v chladu. byla to jen mi, že je naživu, a teď Podařilo se mi udělat můj způsob, jak v blízkosti země, Senegalu, kde Odjíždím teď v tomto táboře jsme povoleno chodit pouze v pondělí a pátek na
týdnů.
Jeho prostě jako jeden pobyt ve vězení, a doufám, že i milost Boží vůle dostat se sem soon.i nemají žádné příbuzné, které jsem nyní mohou obrátit na všech mých příbuzných utekli uprostřed války jediná osoba i nyní je Rev Ken Kamaga, který je pastorem (Kristus pro všechny kostely), zde v táboře byl pro mne velmi příjemné, protože jsem sem přišla, ale nejsem s ním žijí spíše Odjíždím v ubytovně žen, protože tábora mají dvě ubytovny jedna pro muže a druhý pro ženy.

Faráři tel. číslo (+221-771-738-863) pokud jste zavolat a říct mu, že chcete mluvit se mnou pošle na mě v hostelu. Jako uprchlík tady nemám žádné právo ani oprávnění na jakoukoli věc, a to jak finančně, nebo co, protože to je proti zákonu této country.I chci jít zpátky do studia, protože jsem se poprvé zúčastnil jen rok před tragickou událost které vedou k mé bytí v této situaci teď došlo.

Prosím, poslouchejte to, když byl naživu, uloženy určité množství peněz v jedné z předních bank v Evropě, kterou použil mé jméno jako nejbližší příbuzný, částka je $ 9.7M (devět milionů sedm set tisíc dolarů),

Mám pozdě otce vkladu certifikát o shodě a smrt tu se mnou, který jsem vám pošle tento, tak budu rád, kdybyste mi pomohl převést peníze na svůj účet a od ní můžete poslat nějaké peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky se přijít na setkání s Vámi za účelem dalšího studia jsem podle návodu můj otec před svou smrtí, já jsem Vás mohli kontaktovat, protože můj otec mě instruoval splnit zahraniční partner.I stále toto tajemství k lidem v táboře zde Jediný člověk, který ví, že je Revrend, protože on je jako můj otec.

Takže v Hilight z výše uvedených budu rád, kdybyste si to pro sebe a neříkej to nikomu za Bojím se ztráty mého života a peníze lidí, pokud dostane o tom vědět.
Pamatujte, dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru i sesadil na tebe .. mám rád upřímný a rozumný lid, pravdivé a člověk vizi, pravdy a hardworking.My oblíbené jazykem je angličtina a jsem velmi plynně mluví anglicky

Prosím, budu rád, kdybyste mi odpovědět na tyto otázky:
1.What procento z peněz, bude dobré i pro vás po peníze převedeny na váš účet? 2. Můžu ti věřit jako opravdový přítel?

Zatím budu rád, kdybyste mi říkat, jak jsem řekl, jsem hodně říct ..
Hezký den a přemýšlet o mně
Připojit tady je moje obrázky pro vás,
Já jsem čekal, od vás nejbližší.
Vy v lásce,
Jane


Koukal jsem se na jahoo a má tam hodně přátel
Rád bych ji pomohl k novému životu. Ale jak koukám tak...

Reakce na komentář
"také, také, také :D "

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Řekou Afriky je Nil. Napsat slovo Nil s velkým N a L, nic víc

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Etiopie - 4
Etiopie
zobrazení: 2722
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Partnerské servery
Africké listy
ZANZIBAR | Ligurie
active24
Autoatlas | Fotografie | Dárky

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
© Afrika online.cz 2001 - 2019.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC