Afrika Afrika  
Dnešní datum: 18. 04. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 29.10.2009 21:13:12
Autor: Lukáš (lukasmusi2@gmail.com)
Titulek: Re: Take jsem obdrzela podobne dopiusy:
Dobrý den přátelé, podobný e-mail jsem dostal teprve včera. Musel jsem se smát. Když si to osobně přečtete, tak zjistíte, že její otec ´´je´´ žije. Hned pod několika řádky píše, že je po smrti. Kdo z koho dělá pitomce? Molh bych toho jmenovat daleko více, ale nebudu Vás s tím dusit. Celkové znění jsem zkopíroval také. Ani to nemusíce číst celé. Je to jen na ukázku co mi přišlo.
Jěště jedna věc. Podívejte se na tento odkaz :http://419.bittenus.com/index .htm. Je to pro některé bohužel jen v angličtině. Jsou to podvodné tváře atd...
Měj te se.

Tak tady je ten blábol :

Dobrý den, můj nejdražší,
Je to s velkým potěšením, že píšu vám dnes Jak se máte, myslím, že děláte dobře tam ve vaší zemi, díky Bohu, jsem rád, že tě znám.

Mé jméno je bude podporovat Kumah, z Pobřeží slonoviny. Jsem s bydlištěm v uprchlickém táboře v Dakaru v Senegalu tu jako výsledek politických válka v mém country.I am 24 let holka 5 '7 "vysoký veletrh v pleti, budu rád Marry do zahraničí, nebo si někdo kdo přijme mne jako ženu domu tak dlouho, dokud tu lásku a porozumění mezi sebou.

Můj otec je doktor Patrice Kumah Mbaye, který byl Osobní poradce bývalá hlava státu (Late Dr Robert Guéï) před Rebelové zaútočili náš dům jedna rána a zabil ho spolu s mou matkou během sladké politické války ve své zemi, že vést k mé bytí tady jako uprchlíky. Je to jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se můj způsob, jak blízko země Senegal za pomoci jedné staré ženy, která byla jedním z našich sousedů v té době k útěku do Senegalu, kde žiji nyní jako uprchlík,

Prosím, budu chtít vědět více o vás? Vaše likes a odpory, a to, co děláte presently.I se dozvíte více o sobě ve svém příštím mailu. Attached tady je moje obrázky, abyste věděli, na koho jsem.

Budu čekat na vaši příští čtení pošty tak, že řeknu vám, z mého života, který bude brzy povede nás někam dobrý a pohodlný život.
Hezký den a prosím nezapomeňte napsat mě zpátky.

S úctou,
Favour Kumah
....................... .............................. .............................. .............................. ..Hello My Dearest,
It is with great pleasure that i write to you today, How are you today , I believe that you are doing perfectly well over there in your country, thanks be to God,am happy to know you.

My name is Favour Kumah, from Ivory Coast. i am residing in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the Political war going on in my country.I am 24 years old girl 5' 7" tall fair in complexion,I will like to Marry to Abroad or have some one who will adopt me as a of house wife as long as there love and understanding between each other.

My father is Dr Patrice Kumah Mbaye, who was the Personal Adviser to the former head of state(Late Dr Robert Guei) before the Rebels attacked our House one early Morning and killed him alongside with my sweet mother during the Political War in my Country that lead to my being here as a Refugee. It is only me that is alive now and I managed to make my way to a near by country Senegal with the help of one old woman who was one of our neigbours at that time to escape to Senegal where I am living now as a refugee,

Please I will like to know more about you? Your likes and dislikes and what you are doing presently.I will tell you more about myself in my next mail. Attached here is my Pictures for you to know whom I am.

I will be Waiting to read your next mail so that I will tell you of my life which will soon lead us to somewhere good and comfortable in life.
Have a nice day and please don't forget to write me back.

Yours faithfully,
Favour Kumah.

Reakce na komentář
"Re: Take jsem obdrzela podobne dopiusy:"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo - ryba a nic více

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Starší mešita v Dori - Burkina Faso
Older mosque in Dori - Burkina Faso
zobrazení: 2808
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • jordan retro 11:
  "air jordan Zapa tillas Converse jordan 11 nike basketball shoes" (Zde jsou sloni - Na sever!)
 • salomon running shoes:
  "jordan jordan retro fjal lraven kanken backpack adi das shoes" (Co jsme v Africe nezvládli aneb slepé uličky rozvojové pomoci. )
 • adidas boost:
  "fjal lraven backpack adidas yeezy nike air max air max 95" (Angola)
 • mens basketball shoes:
  "Armani Ropa mizuno shoes Camisa Versace levis outlet" (Čtyři největší řeky Sahary)
 • levis outlet:
  "b asketball shoes stan smith kate spade skecher s" (Kobra zemní (Naja multifasciata))

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC