Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 615
Afrika online.cz - vše o Africe
Afrika Afrika  
Dnešní datum: 16. 06. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 455

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /www/doc/www.afrikaonline.cz/www/comment.php on line 456

Komentář ze dne: 19.10.2009 13:11:33
Autor: chelsea (chelseae@seznam.cz)
Titulek: osiřelá dívka
Také posílám dopis který jsem dnes dostala,díky za vaše příspěvky.Díky nim a toho že jsem si chtěla zjistit od kud dívka pochází,jsem zjistila že jde o podvod.I když bych jistě žádné peníze neposlala,stejně díky.Budu tak moci upozornit své přátelé,kteří by mohly naletět.Zadala jsem do seznamu Dakar v Senegalu a našlo to teto stránky. Dopis .......Zdravím vJsem více než šťastný ve své odpovědi na můj e-mail.
Jak se máte? Dolu je trochu horké sem Dakaru v Senegalu. My name is Ann Kaloubei I 'm 24, z Pobřeží slonoviny v západní Africe, +5.10ft vysoký, veletrh v pleti, (nikdy neoženil dříve) a nyní jsem s bydlištěm v uprchlickém táboře v Dakaru zde v důsledku občanské války, která byla svedena v mé zemi.
Můj zesnulý otec doktor Luis Kaloubei byl ředitelem Luiskal investice (Ltd) a byl osobním advicer se bývalá hlava státu před povstalci napadli našeho domu jedna rána a zabil mou matku a otce chladnokrevně.
Bylo to jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se můj způsob, jak v blízkosti země, Senegalu, kde jsem nyní žijí v uprchlickém táboře, a tento počítač patří do reverened, která má kostel tady v táboře.
Chtěla bych se dozvědět více o you.Your likes a odpory, záliby a to, co děláte v současné době. Já vám řekne víc o sobě ve svém příštím mailu. To je můj obraz.
Budu doufat, že si přečíst odpovědi.
Miss AnnI am more than happy in your reply to my email.
How are you today? Mine is a little bit hot over here in Dakar Senegal. My name is Ann Kaloubei I 'm 24, from Ivory Coast in West Africa,5.10ft tall, Fair in complexion,(never married before )and presently i am residing in the refugee camp here in Dakar as a result of the civil war that was fought in my country.
My late father Dr Luis Kaloubei was the managing director of Luiskal investment (Ltd) and he was the personal advicer to the former head of state before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood.
It was only me that is alive now and I managed to make my way to a near by country Senegal where i am living now in a refugee camp,and this computer is belonging to a reverened that has a church here in the camp.
I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. This is a picture of mine.
I will be hoping to read your reply.
Miss Ann---------------------- ------------------------------ ----------------------------

1 přiložený soubor- Uložit všechny soubory najednou - Zobrazit všechny obrázky najednou

ann.JPG - 54,41 kB
Zobrazit | Uložit

-------------------------- ------------------------------ ------------------------
Reakce na komentář
"osiřelá dívka"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo afrika s malým a pozor na překlep

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Domky poblíž písečných dun v Oursi - Burkina Fasu
Houses in Oursi, near sand dunes
zobrazení: 2881
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Partnerské servery
Africké listy
ZANZIBAR | Ligurie
active24
Autoatlas | Fotografie | Dárky

Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
© Afrika online.cz 2001 - 2019.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

CC