Afrika Afrika  
Dnešní datum: 18. 11. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 19.10.2009 13:11:33
Autor: chelsea (chelseae@seznam.cz)
Titulek: osiřelá dívka
Také posílám dopis který jsem dnes dostala,díky za vaše příspěvky.Díky nim a toho že jsem si chtěla zjistit od kud dívka pochází,jsem zjistila že jde o podvod.I když bych jistě žádné peníze neposlala,stejně díky.Budu tak moci upozornit své přátelé,kteří by mohly naletět.Zadala jsem do seznamu Dakar v Senegalu a našlo to teto stránky. Dopis .......Zdravím vJsem více než šťastný ve své odpovědi na můj e-mail.
Jak se máte? Dolu je trochu horké sem Dakaru v Senegalu. My name is Ann Kaloubei I 'm 24, z Pobřeží slonoviny v západní Africe, +5.10ft vysoký, veletrh v pleti, (nikdy neoženil dříve) a nyní jsem s bydlištěm v uprchlickém táboře v Dakaru zde v důsledku občanské války, která byla svedena v mé zemi.
Můj zesnulý otec doktor Luis Kaloubei byl ředitelem Luiskal investice (Ltd) a byl osobním advicer se bývalá hlava státu před povstalci napadli našeho domu jedna rána a zabil mou matku a otce chladnokrevně.
Bylo to jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se můj způsob, jak v blízkosti země, Senegalu, kde jsem nyní žijí v uprchlickém táboře, a tento počítač patří do reverened, která má kostel tady v táboře.
Chtěla bych se dozvědět více o you.Your likes a odpory, záliby a to, co děláte v současné době. Já vám řekne víc o sobě ve svém příštím mailu. To je můj obraz.
Budu doufat, že si přečíst odpovědi.
Miss AnnI am more than happy in your reply to my email.
How are you today? Mine is a little bit hot over here in Dakar Senegal. My name is Ann Kaloubei I 'm 24, from Ivory Coast in West Africa,5.10ft tall, Fair in complexion,(never married before )and presently i am residing in the refugee camp here in Dakar as a result of the civil war that was fought in my country.
My late father Dr Luis Kaloubei was the managing director of Luiskal investment (Ltd) and he was the personal advicer to the former head of state before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood.
It was only me that is alive now and I managed to make my way to a near by country Senegal where i am living now in a refugee camp,and this computer is belonging to a reverened that has a church here in the camp.
I would like to know more about you.Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. This is a picture of mine.
I will be hoping to read your reply.
Miss Ann---------------------- ------------------------------ ----------------------------

1 přiložený soubor- Uložit všechny soubory najednou - Zobrazit všechny obrázky najednou

ann.JPG - 54,41 kB
Zobrazit | Uložit

-------------------------- ------------------------------ ------------------------
Reakce na komentář
"osiřelá dívka"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vypočítejte čtyři mínus čtyři a napsat slovy

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Hammarky Etiopie
Hammarky
zobrazení: 7882
známka: 2.00

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Finančná asistencia:
  "Navrhujem každému, kto hľadá súkromnú a legitímnu, rýchlu a dôveryhodnú spoločnosť, aby získal akýko . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • pôžička:
  "Pred niekoľkými dňami som dostal od spolupracovníka odporúčanie požiadať o úver v spoločnosti Annie . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • loan:
  "Potřebujete půjčku? nabízíme všechny druhy půjček, jako jsou osobní půjčky, dluhové konsolidační úvě . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potrebujete financní pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajcovic na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC