Afrika Afrika  
Dnešní datum: 20. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 19.10.2009 10:55:45
Autor: Láska na první pohled (JaroslavVS@seznam.cz)
Titulek: UVAŽUJTE o TOM. ! ! ! !

POZOR !!!!
LIDI VY ČEŠI JSTE FAK HNUSNÍ.VY NEVJEŘÍTE CIZYM LIDEDEM.

TAK JÁ VÁS TADY O TOM PŘESVĚČÍM ŽE NEJSOU VŠICHNI PODVODNÍCI.TO CO JSEM ČETL CO TU PÍŠETE TAK NEVJEŘÍM VÁM.PODÍVEJTE SE NEJDŘÍVE NA SEBE A NA NAŠE ZASNRANÉ POLYTYKI CO DĚLAJÍ SNÁMA JAK NÁS OKRADAJÍ.VEMTE SI VZP ZLODĚJSKÁ POJIŠTOVNA. JAK JSI ŽIJOU JAK SI ŽIJOU UŘEDNICI.JAK SI ŽIJOU CIKANI NEMAKAJÍ A PRACHY MAJÍ.ŽIVÍ JE STAT A MY STÍM NIC NEDĚLAME PROČ

PROTOŽE ČEŠI SOU BLBY A BOJIJA SE POSTAVÍT VLADĚ.ZBUDTE SE A PODÍVEJTE SE PRAVDĚ DO OČÍ.PROČ ZRUŠILY JILKOVOU A JEJÍ KOTEL NO PROČ NO PROTOŽE SE JÍM NELIBYLO JAK ŠPARALA DO POLYTILY .JÁ JI FANDIL MELA ŠMRNC TA SE NEBÁLA TA JELA TVRDĚ PONICH.ALE POLITYKUM SE TO NELÍBYLO A TAK ZAČALY SE BOUŘIT A UDĚLALY NA NÍ TYZTYTY JESTLY TOHO NENECHÁŠ ZNIČÍMETE POSTRAŠILY JÍ A PŘESTALA MA STRACH O PRACU O TO ŽE BY JI VYHODILY ATD.

NAŠI ZASRANÍ POLITYCI KRADOU ZA NAŠE DANĚ JSI LYTAJÍ JEZDÍ NA DOVOLENOU VŠUDE A CO MY SE NECHÁME UTLAČOVAT TAK SE PROBUDTĚ.VEMTE SI CO DĚLÁ MANAŽER ČEZU NIC CHODÍ SI V KVADRU JEZDÍ JSI V AUTE A MÁ PLAT MILION KORUN ZA MĚSÍC A CO VY VY JSTE RADÍ ŽE MATE ZA MĚSÍC USRANYCH 11 15 TISÍC NA VYPLATU.A KDIŽ POPLATÍTE CO MATE ZISTÍTE ŽE JSTE NA TOM BLBJE.ZAPLATI BYT ZAPLATÍ ELEKTŘINU A DALŠÍ POPLKY HYPOTEKA T TAK DAL.

NÁŠ NAROD JE BLBEJ A BOJISE ZASRANYCH POSLANCU POLITYKU VLADY. VZBUTE SE KONEČNĚ.

COMAJÍ ŘIKAT CHUDAK DUCHODCI UČITELUM UTAHUJÍ A HEJTMANUM SE PŘIDÁ ZACO KURVA ZACO? jAK SE NADŘE OBYČEJNY DĚLNÍK A JAK HEJTMAN.JÁ BYT VAMA TAK UDĚLAM JEDNU VJEC VEMTE PALYCE A HURA DO PRAHY NA TY ZLODĚJE CO NÁS OKRADAJÍ A ZLINČOVAT JE TY SKURVY SYNY. PROBUTE SE.

NO JÁ PUJDU K VJECI VY TU POUKAZUJETE NA TO ŽE JSOU TO PODVODY ŽE JSTE NALETĚLY KOMUSÍ.ANO BYLI TU LIDI PODVEDENÍ NEŘIKAT ŽE NÉ ZAJEZDY -ZALOHY A DOTYČNY UTEKL SKRACHOVAL.ZALOHY NA AUTA NASLIBUJI AUTA A VZALY ZALOHY A NEBYLO ANI AUTO ANI PRACHY.
ZATO JSI MOŽETE SAMI OBLBNOU VÁS A VY JIM POTOM VJEŘITE NEVJEŘITE.

ÄLE JÁ JSEM ZA VODU PONĚVAČ JÁ VJEŘÍM V BOHA A BUCH MI POMAHA.

POLOŽILY STE SI OTÁZKU NĚKDY??? CO KDIŽ ONA MÁ TY PENÍZE A POTŘEBUJE POMOC?? MY ČEŠI JTE BLBÍ JÁ KOMUNIKUJI SJEDNOU A TA MI POSLALA 1 MOLION NA NAŠE TO JE 18 MILIONU NA UČET A JÁ JI POMAHAM SE DOSTAT ZTAMA KNÁM ABY NEBYLA OTLAČOVANÁ.VY ČEŠI JSTE BLBÍ NEVJEŘÍTE SAMI SOBJE A NEPOMOŽETE ČLOVEKU I KDYBI BYL VE ZLATĚ OBLEČENEJ VY OKRADETE I SOUSEDA I PŘIBUZNYHO SVEHO NEJBLIŠIHO JSTE HNUSNÍ.

JAK SEM NAPSAL TAK JÁ MÁM A NA JAKÉM UČ TU NA TAJNÉM TO NIKDO NIKDY NEDOVÍ POSÍLA MI MILION POKAŽDEJ MĚSÍC MÁM DOST A DOST PENĚZ A JÁ DĚLAT NEMUSÍM HA HA HA JÁ JSEM ZAVODU.VY NEDOKAŽETE POMOC BLIŽNIMU STYDTE SA JAK DKO KOMU JAMU KOPE SAM SI DONI LSPADNÉ KDO DRUHYMU PAST LYČI SAM SE DONI CHYTÍ.KDO JAK JSI USTELE TAK SI LEHNE. PROČ VY NEPOMOŽETE OSTATNIM ČEŠI SOU SOBCI A TAKY SE BOJITE FUJ JE MI Z VÁS NABLITÍ.KDIBY JSTE VIDĚLY JAK LIDE ŽIJÍ ZAK BY NJSTE INAK MLUVILY.JÁ JSEM TAKY ŽIL CHUDOBNĚ NEMEL JSEM NIC ANI KORUNU A SOČIALNI MI NIC NEDALY A PRACAK TO SAMÉ.JÁ JSEM SE POJIL S JEDNU A TA MI POMOHLA Z DLUHU VEN JSEM ZA VODU . MUSÍM ŘICT UŽ SE CHYSTA POMALU SVADBA SNÍ A BUDE TO SVADBA KRASNÁ ŽE TO BUDE ZAVIDĚT KDOKOLIV MOHL BY I VRTULNIKEM JET NA SVADBU PROČ MY TO MÁME UŽ VIMYSLENY TO BUDETE KOKAT JAK TO BUDOU PLNÉ NOVYNY TOHO I SPRAVY NOVA PRIMA ČT 1 ČT 2 .TAK SE MĚJTE A PŘEMIŠLEJTE A PROBUDTE V SOBJE SVÉ SCHPNOSTI POMOŽTE NAHODĚ KDO NIC NENÁ NIC NESTRATIL JÁ JSEM BOHATY.
KONČIM TU DEBATU SVÁMA JE TO O NIČEM JSTE LAKOMI SAMI SOBJE.ČAU A ZBOHEM !!!

Reakce na komentář
"UVAŽUJTE o TOM. ! ! ! !"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Kolik nohou má zebra a přičti dvě. Napią slovy!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
Malý bubeník
Kapela z Burundi.
zobrazení: 3496
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC