Afrika Afrika  
Dnešní datum: 24. 04. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 27.08.2009 21:45:12
Autor: Zlatka.tomaskova (@seznam.cz)
Titulek:
Také jsem obdržela takový dopis jen byl od muže který utekl z Konga a je v táboře v Senegalu a slibuje 15% z čásky kterou vlastníMoje Nejdražší One.
Jak se dnes, naději jste v pořádku, drahá chci poděkovat za všechny vaše úsilí a lásku ke mně, jsi mi dal naději, a jsem také rád, že tě vidím v tváři, mám tě rád a chci, abyste věděli, že před I viděl jsem vás kontaktoval svého profilu, že jste porovnaných mou duši a jste typ ženy i am
Těšíme se, že stráví zbytek života with.I jsem vaše láska nedá srovnat s žádným jiným mužem, protože vás přesvědčí mě, takže netřeba hledat jinou ženu.
Prosím, já nikdy neřekli, kromě vás a Revrend o existenci tohoto peníze a já jsem rád, že Vás prosím, zachovat v tajnosti, aby ostatní lidé, protože, protože je (peníze) všechny oči se na to.
Pamatujte si, že jsem přesvědčen, že med je důvod, proč jsem to všechno
Informace!. Moje láska je pro vás a vy sám, chci slyšet tvůj hlas, prosím, jen volat Rev a řekněte mu, že chcete mluvit se mnou, a on mi pošle immediately.You můžete zavolat a zeptat se ho Revrend nejlepší čas mi zavolat. Jeho kanceláři telefon (+221-77-66-39-452)
I informoval banky o mých plánech na tyto peníze nárok, a jediná věc, říkali mi, že je podívat se na zahraničního partnera, který bude stát na mém účtu kvůli mé uprchlíka a zákony této country.You bude mít 15 % z celkového peníze pomáhají mi a zbytek peněz budou řízeny jste v jakékoli společnosti, která si vyberete, když jsem se vrátit do mého studia. V tomto jde bude líbit i vám kontaktovat banku okamžitě s touto informací níže, řekněte jim, že jste moji zahraničního partnera a že to chcete vědět o tom, jak mi pomohl můj přenos 6,8 milionu dolarů uložily mé pozdní otce, který jsem vedle příbuzného na váš účet ve vaší zemi.
Kontaktní informace od banky se takto,
STANDARD LIFE Bank of Scotland PLC
E-mailová adresa
(standardlifebank@sify .com)
(standardlifebankplc@ic mail.net)
Jméno převod osoba je pan David Andwer Able
Úřad telefonní číslo +44-703-180-3820
Číslo účtu je A LC643108801746/QB/71/B. .
Prosím kontaktujte je dnes nebo zítra na to, jak převést 6,8 Millonovým
dolarů uložily mé pozdě, které jsem více kin.I mít maped z 15% na vaši pomoc
Můj drahý Jsem rád, že Bůh přivedl jste mě vidět z této situace, a slibuji, že stejný typ a budete muset v každé oblasti svého života, včetně investovat peníze z iam ještě příliš mladý na rukojeti.
Jak už jsem uvedl dříve, tento tábor je jako vězení, a mé modlitby je přesunout ven, jakmile possible.Please ujistěte, že jste se na banky, že po převodu můžete posílat peníze z peněz, které pro mě připravila moje cestování, dokumenty, na setkání s Vámi ve Vaší country.I poslat více masáž druhého, když vím o své mysli.
Mezitím jsem rád, zavolejte mi, že můj počet hodin opět
(+221-77-66-39-452)
Ček á to slyšet od vás brzy!.
Vy Forever
Steve


My Dearest One.
How is today, hope you are all right, dear I want to thank you for all your efforts and love to me, you gave me hope and I also like to see you in the face, I love you and want you to know that before I contacted you I saw your profile that you matched my soul and you are the type of woman i am
we are looking forward to spend the rest of my life with.I am not give your love to compare with any other man, because you satisfy me, so needless to search for another woman.
Please, I never told anyone, except you and Revrend of the existence of this money and I am glad that you please keep it secret to other people because since it is (money) all eyes are on it.
Remember, I believe that honey is why I have it all
information!. My love is for you and you alone, I want to hear your voice, please, just call the Rev and tell him that you want to talk to me, and he sends me immediately.You you can call and ask him Revrend the best time to call me. His office phone (+221-77-66-39-452)
I informed the bank about my plans to claim this money, and the only thing they told me that it is to look at the foreign partner who will stand on my account due to my refugee status and the laws of this country.You will have 15% of the total money helping me and the rest of the money will be managed by you in any company which you choose, when I return to my studies. In this regards i will like you to contact the bank immediately with this information below, tell them that you are my foreign partner and that you want to know about how to help me transfer my 6.8 million dollars deposited by my late father which I have next of kin to your account in your country.
Contact information from the bank is as follows,
STANDARD LIFE Bank of Scotland PLC
E-mail address
(standardlifebank@sif y.com)
(standardlifebankplc@i cmail.net)
Name of the transfer officer is Mr David Andwer Able
Office telephone number +44-703-180-3820
Account number is A LC643108801746/QB/71/B. .
Please contact them today or tomorrow on how to convert 6.8 Millon
dollars deposited by my late of which I am more of kin.I have maped from 15% to your help

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Prosíme slovo zebru napsat velkými písmeny.

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Etiopie - 3
Etiopie
zobrazení: 2590
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • nabídka úvěru:
  "Potřebuješ půjčku? Nabízíme úvěr v rozmezí od 10 000,00 do 1 000 000,00 Kč s minimální dobou splatno . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Danakilská proláklina:
  "Nachází se v severovýchodní Etiopii, kde se setkávají tři tektonické desky (africká, arabská a indic . . . " (Zajímavosti Afriky)
 • gepardi nepatri mezi male kocky.:
  "Gepardi nepatri mezi male kocky (ani mezi velke) - maji svou samostatnou podceled: acinonychinae." (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)
 • Kdy vyjednavat:
  "Anglie byla v 1940 v zoufale situaci. Vyhlidka ze by izolacionisticke USA vstopupili do valky znacne . . . " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC