Afrika Afrika  
Dnešní datum: 19. 03. 2019  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 10.07.2009 13:03:41
Autor: janicka (janicka.s.64@seznam.cz)
Titulek: dalsi podvod
Ahoj jak si to tady procitam tak si me taky vyhlidly.Respektive nejaky Steven Nelson ze Senegalu.Dnes mi od nej prisel druhy email a uz v nem chtel na me prevest 6.8 milionu americkych dolaru...Bylo to nejak takhle...


Dobrý den, můj Nejdražší,
Jsem více než šťastný ve své odpovědi na můj mail.How jste? Jaký je váš den naději pokuty.? Důl je alittle bit studenou tady v Dakaru Senegal.In tomto táboře jsme pouze možnost jít ven z tábora jen na pár dní na weeks.Its stejně jako ten, pobyt ve vězení a já naději Gods milost i přijde sem soon.I nemají žádné relativní nyní koho se můžeme obrátit na všech mých příbuzných utekl uprostřed války jediná osoba, i nyní je Reverned Peter Johnson, který je ze pastor o (Krista Krále církve), zde v táboře byl pro mne velmi příjemné, protože jsem sem přišla, ale nejsem s ním žijí spíše Odjíždím v mužské ubytovně kempu, protože mají dvě ubytovny jeden pro muže, druhou pro ženy . pastýři Tel číslo je (221-776-639-452), pokud si zavolat a říct mu, že chcete mluvit se mnou bude poslat mi v hostelu. Jako uprchlík tady nemám žádné právo nebo výsada na jakoukoli věc, ať se jedná o peníze, nebo cokoliv, protože je v rozporu se zákony této country.I chci se vrátit do studia, protože i my se zúčastnili pouze můj první rok před tragickou
mimořádné události, které vedly k mému je v této situaci teď došlo.

Prosím, poslouchej to, jsem pozdě můj otec, s úmrtního listu a jeho potvrzení deposite zde se mnou, protože, když byl naživu, že uloží některé množství peněz v jedné z největších bank v Evropě, která používá moje jméno jako další z příbuzní, dotčená částka je $ 6.8 (šest milionů osm set tisíc amerických dolarů). Takže budu rád, abyste mi pomohl převést peníze na svůj účet a můžete z něj posílat peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky na přijít na setkání s vámi. Nechal jsem si toto tajemství lidí v táboře zde jediná osoba, která ví, jak je to Reverende protože on je jako otec mě.
Takže s ohledem na výše uvedené bude líbit i vám, aby to na sebe a řekni, že není nikomu pro Bojím se o svůj život a ztráta peněz, když lidé se o tom vědět. Pamatujte si, já dávám vám všechny tyto informace kvůli důvěru i svržen na you.I rád upřímný a pochopení lidí, pravdivé a žena vidění, pravdy a pracovitý.
Oblíbený jazykem je angličtina, protože je naše země, jazyk, ale mluvíme
francouzština zde v Senegalu. Mezitím bude líbit i vám, zavolejte mi, jako bych
řekl jsem hodně říct.
Hezký den a přemýšlet o mě.
Čeká se od vás slyšet nejdřív
Tvůj zamilovaný.
Steven Nelson.
!!!!Nic tem hajzlum neposilejte!!!!


S pozdraven Janicka

Reakce na komentář
"dalsi podvod"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Má člověk dvě oči? Odpovědí je buď má nebo nemá!

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

Letenky do Afriky od Letušky


DOVOLENÁ - Zájezdy do Afriky
Cestovní pojištění
Převody měn
Očkování

  Galerie
Parmovec průsvitný
parmovec průsvitný 
<i>Apogon leptacanthus</i>, Rudé moře
zobrazení: 1305
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Solidní a spolehlivé finance: leni.bolkova01@gmail.com:
  "Solidní a spolehlivé finance: leni.bolkova01@gmail.com Využijte této skvělé příležitosti a získejte . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Danakilská proláklina:
  "Nachází se v severovýchodní Etiopii, kde se setkávají tři tektonické desky (africká, arabská a indic . . . " (Zajímavosti Afriky)
 • gepardi nepatri mezi male kocky.:
  "Gepardi nepatri mezi male kocky (ani mezi velke) - maji svou samostatnou podceled: acinonychinae." (Gepard štíhlý - Acinonyx jubatus)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)
 • Kdy vyjednavat:
  "Anglie byla v 1940 v zoufale situaci. Vyhlidka ze by izolacionisticke USA vstopupili do valky znacne . . . " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2019.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC