Afrika Afrika  
Dnešní datum: 21. 10. 2018  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 19.05.2009 19:42:38
Autor: S.V. (@)
Titulek:
Ahoj všem. Před 2 měsíci jsem byl kontaktován na Lide cz také dívkou z Afriky takže přikládám. Sice jsem jenže mi to bylo pak nějak podezřelé. Toto je její email co mi napsala V anglickém znění ---( Dearest love, I am really happy in your response to my mail.How is everything? Mine is a bit tough over here in Dakar Senegal.You are admired. My name is lindaMabou from Ivory Coast in West Africa,5.3ft tall, fair in complexion,(never married before )and presently i am 23 years old residing in the refugee camp here in Dakar as a result of the civil war that was fought in my country. My late father Dr Patrick mabou was the managing director of Mavococoa and Associates (Ltd) and he was the personal advicer to the former head of state (Late Dr Robert Guei) before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood. It was only me that is alive now and I managed to make my way to a near by country Senegal where i am leaving now in a refugee camp. I would like to know more about you.Your likes and dislikes, your hobbies and what you are doing presently.I will tell you more about myself in my next mail.Attached here are my pictures befor the civil war erupted. I will also like to see more of your pictures.I will tell you more in my next mail. Hoping to hear from you soonest. Thanks. Yours in love linda.)----- Tady přikládám v češtině pouze počítačem přeložene ----- ( Nejdražší láska, já jsem opravdu šťastný ve své reakci na můj mail.How je všechno? Důl je trochu tvrdý tady v Dakaru Senegal.You jsou obdivováni. Mé jméno je lindaMabou z Pobřeží slonoviny v západní Africe, 5,3ft tallový, veletrh v pleť, (nikdy vdaná) a nyní jsem 23 let s trvalým pobytem v uprchlickém táboře v Dakaru zde v důsledku občanské války, který byl veden v moje země. Můj otec pozdě Dr Patrick mabou byl ředitelem Mavococoa and Associates (Ltd) a byl osobním advicer do bývalé hlavy státu (Pozdní Dr. Robert Guéï) před povstalci zaútočili našem domě jeden ranní a zabil mou matku a mé otec chladnokrevně. Bylo mi jen, že je naživu, a teď se mi podařilo se moje cesta do blízkosti země, kde Senegal Odjíždím teď v uprchlickém táboře. Chtěla bych se dozvědět více o you.Your rád a neoblíbené, vaše záliby, co děláte presently.I řeknu více o sobě v mé příští mail.Attached tady jsou moje fotky před občanskou válkou, vypuklo. Budu také rád viděl více vašich pictures.I řeknu více v mé příští mail. Doufají, slyším od vás nejbližší. Díky. Tvůj zamilovaný Linda.

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Jakou barvu má modrá obloha? Bílou nebo modrou?

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY


Převody měn

Očkování

  Galerie
nefila senegalská
<i>Nephila senegalensis</i>,
banded-legged golden orb-web spider
zobrazení: 2859
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič:
  "Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senat . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby:
  "Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROV:
  "URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Pujcka:
  "Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úvěr ve výši 25,000.000 Kč (cca: 97 . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • cath-finance@hotmail.com:
  " Dobrý Den, Pane / Paní Tato zpráva je určena pro jednotlivce nebo pro všechny ty, kteří jsou v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)

 •   Partnerské servery
  Africké listy
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC