Afrika Afrika  
Dnešní datum: 17. 11. 2017  

Komentáře
ke článku: Podvod století nebo zlatý důl
(ze dne 07.01.2003, autor článku: Tomáš Matoušovic)

Komentář ze dne: 28.04.2009 18:01:58
Autor: ted sem taky zjisti tento podvod (vladik@seznam.cz)
Titulek: l
My Dear,
Jaký je váš den? Jak víš, žiji v uprchlickém táboře v Dakaru zde-Senegal.In tohoto tábora, stejně jako ten jeho pobyt ve vězení a já doufám, že by Boží milost, já se tady už soon.I 'nemám žádné příbuzné nyní komu můžu jet jako všichni moji příbuzní utekli uprostřed války.
Jediná osoba, mám teď je Rev.Peter Vim, který je pastor z (Naše lordů Vybraná církve), zde v táboře, byl velice milý ke mně, protože jsem sem přišla, ale nejsem s ním žijí spíše Bydlím v samice na koleje, protože tábor má dvě ubytovny jedna pro muže a ta druhá pro ženy.
Zkuste to, prosím, na výzvu GMT +2 s The Pastor to Telefonní číslo: (+221-767444219), pokud zavoláte, řeknu mu, že chcete mluvit se mnou, takže mu bude posílat na mě v hostel.Please zavolejte mi dnes Miluji slyšet váš hlas.
Jako uprchlík tady, nemám žádné právo nebo výsada, aby se to všechno peníze nebo cokoliv, protože je v rozporu se zákony této country.I chci se vrátit do studia, protože i my se zúčastnili pouze můj první rok před tragickou nehodou které vedly k úmrtí mých rodičů došlo.
Prosím, poslouchej to, jsem pozdě otce mého výpisu z účtu a úmrtní list tady se mnou, což já pošli na vás později, protože když byl naživu, že uloží některé množství peněz v bance, kterou používá moje jméno jako další příbuzný, částka je $ 3.8M (tři miliony osm set tisíc amerických dolarů). Takže budu rád, abyste mi pomohl převést peníze na svůj účet a můžete z něj posílat peníze pro mě, aby mi cestování dokumenty a letenky až přijde na setkání s vámi.
Nechal jsem si toto tajemství lidí v táboře zde jediná osoba, která ví, jak je to Reverende protože on je jako otec me.So ve světle výše bude líbit i vám, aby to na sebe a není to říct komukoliv, neboť jsem strach o svůj život a ztráta peněz, pokud se dostane k lidem vědět o it.Sir, budu rád, abyste mi poslat všechny pod-uvedené údaje, pro mě budete vědět víc, a vím, které jsem řešení s.
Níže je zde to, co potřebuji od
vás tak, že můžu dál je do banky na začátku zpracování převod řízení s tebou jako můj zástupce:
(1) Celé jméno
(2) země bydliště & města
3) Telefonní číslo
Pamatujte si, že jsem vás všechny tyto informace kvůli důvěru jsem odpočíval v you.I rád, protože jste poctiví a porozumění person.You jsou pravdivé, úplné zraku a pracovitý person.Thanks pro vaše sladké jde za mnou. Ty jsou pěkný osobou, miluji tě potkat velmi soon.I bude líbit můžete mi zavolat, volat kolem 2pm GMT.I chci slyšet váš hlas.
Hezký den a přemýšlet o mě.
Čeká se od vás slyšet nejdřív..

Reakce na komentář
"l"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napsat slovo afrika s malým a pozor na překlep

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Hlavní menu

  Pro cestovatele

DOVOLENÁ

- Zájezdy do Afriky

LETENKY

Převody měn
Očkování
Pronájem aut pro region jižní Afriky od Europcar.co.za

  Galerie
Neuvěřitelná scenérie
nekonečných stád pakoňů, zeber... na dně kráteru Ngorongoro.
zobrazení: 3486
známka: 0

  Vyhledávání
Custom Search

  Personalizace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Poslední komentáře
 • Rychlé a spolehlivé půjčky:
  "Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Pot . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.:
  "Ahoj, Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme družstevní záložny a poskytují . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!:
  "Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Dostal jsem půjčku 500.000 Kč.:
  "Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter . . . " (Podvod století nebo zlatý důl)
 • Další hodnotný článek k tématu:
  " Respekt; Kvíz pro pokročilé: Jak zastavit migraci z Afriky? " (Africká migrace do Evropy)

 •   Partnerské servery
  ZANZIBAR | Ligurie
  active24
  Autoatlas | Fotografie | Dárky

  Přidejte si naši stránku k oblíbeným (CTRL+D)
  Upozornění! Zde zveřejněné články a fotografie jsou vlastnictvím autorů. Pro studijní účely jsou však při uvedení autora volně využitelné.
  © Afrika online.cz 2001 - 2013.

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.
  RSS - článků Atom 0.3 - články RSS - diskuzní fórum

  CC